Strona główna / Lokalne / Ruszyła „Szlachetna Paczka”. Także w Świnoujściu!

Ruszyła „Szlachetna Paczka”. Także w Świnoujściu!

Czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością. Czekały także rodziny ze Świnoujścia, które biorą udział w XVII odsłonie akcji „Szlachetnej Paczki”.

W sobotę, 18 listopada o godzinie 7.00 otwarto bazę rodzin. Teraz kolej na Ciebie! Przyłącz się do naszej drużyny. Zostań darczyńcą! Przekonaj się jak prosto pomagać! Zobacz jak Twój gest zmienia ludzkie losy!

Są już pierwsi darczyńcy, którzy chcą pomóc rodzinom ze Świnoujścia. Wierzymy, że kolejne osoby dołączą do akcji „Szlachetna Paczka” i przygotują paczkę dla wybranej przez siebie rodziny.

Przez ostatnie tygodnie wolontariusze w całej Polsce – także drużyna ze  Świnoujścia, spotykali się z rodzinami, by porozmawiać o ich kondycji, problemach, pomysłach wyjście z kryzysu a także o potrzebach.

Jak można pomóc? Wystarczy otworzyć serce i uruchomić swoją moc. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl  kliknij w ikonę „Wybieram rodzinę”, znajdź region np. województwo zachodniopomorskie, a potem Świnoujście.

Możesz wybrać rodzinę z twojego regionu np. naszej gminy, a następnie wybierz tę, której chcesz pomóc. Paczkę możesz przygotować sam lub w gronie przyjaciół, znajomych z pracy, szkoły. 9 grudnia dostarcz paczkę do Urzędu Miasta Świnoujście przy ul Wojska Polskiego 1.

Przy każdej z rodzin znajduje się kontakt do wolontariusza, który pomoże Ci w razie wszelkich wątpliwości! Działaj! Nie jesteś sam! W całym województwie czeka na naszą pomoc ponad 156 rodzin!

Liderem rejonu jest Barbara Bedzyk, nr tel. 789 063 575.

Zobacz również

Szumowski o obostrzeniach na Wielkanoc: powinniśmy maksymalnie stosować reżim niespotykania się

Podczas Wielkanocy – jeżeli to ma być święto nowego życia – powinniśmy maksymalnie stosować zalecenia …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.