Strona główna / Lokalne / Urzędniczka zadrwiła z dziennikarza. Przesłała mu taką odpowiedź!
Sekretarz Gminy Kamień Pomorski Anna Stanaszek-Kaczor. Foto: kamienskie.info

Urzędniczka zadrwiła z dziennikarza. Przesłała mu taką odpowiedź!

Władze Kamienia Pomorskiego postanowiły w tym roku uczcić Narodowe Święto Niepodległości i umieściło na ratuszu namalowane godło. Lokalny dziennikarz portalu ikamien.pl postanowił być dociekliwy i zapytał dlaczego godło zasłoniło tablicę poświęconą Janowi Pawłowi II oraz dlaczego nie było odwzorowane zgodnie z ustawa o godle.

Sekretarz gminy Kamień Pomorski postanowiła odpisać dziennikarzowi na pytanie. Odpowiedź rozbawiła internautów i natychmiast zaczęli ją umieszczać w serwisach społecznościowych. Urzędniczka treścią wykpiła nadwrażliwego jej zdaniem dziennikarza

Niekonwencjonalny wizerunek orła u podstaw ratusza był wysublimowaną instalacją plastyczną, która aczkolwiek abstrahuje od altruistycznych sofizmatów i metafizycznego pietyzmu, to w konkluzji artysta był w swej wizji sugestywny, co zapewne jest w stanie udowodnić empirycznie.  Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji. Przedostatnim ogniwem tego łańcucha myśli artystycznej było przysłonięcie pamiątkowej tablicy, by ostatnim jego elementem stał się nacechowany artyzmem finezyjny paradoks – napisała urzędniczka.

Foto: kamienskie.info

Zobacz również

„Bezpieczne wakacje 2022 r.” w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego Nr 2 w Świnoujściu.

Wakacje – tak długo wyczekiwane, wreszcie nadeszły. Jednak by były miłym wspomnieniem letniego wypoczynku, powinny …

14 komentarzy

 1. Gratuluję „poważnym” i „zmartwionym” !!!

 2. Podzielam wypowiedź obywatela. Urzędnik, a tym bardziej pierwszy urzędnik w urzędzie zapomniał, że pełni funkcję publiczną i jest funkcjonariuszem publicznym. Powaga stanowiska, dbałość o uprzejme i poważne relacje z obywatelem, mediami, interesantem należy do podstawowych obowiązków urzędnika samorządowego. Przekonana jestem, że w Świnoujściu takie zachowanie I urzędnika w mieście spotkałoby się z natychmiastową dezaprobatą Prezydenta Miasta !!!

 3. Ta pani ma być kompetentna a nie elokwentna, a osobiste odczucia to może sobie w domu przejawiać, jeśli nie umie w sposób prosty i jasny odpowiedzieć na najgłupsze nawet pytanie to nie nadaje się do pracy. Nie wolno urzędnikowi ani ośmieszać ani obrażać obywatela. Pani urzędnik powinna grzecznie przeprosić dziennikarza a jeśli chce drwić z innych to niech założy prywatna firmę. Odpowiedzią tej urzędniczki powinien zająć się rzecznik praw obywatelskich albo komisja dyscyplinarna.

 4. Fantastycznie!! Gratulacje za poczucie humoru i doskonałą odpowiedź na dociekliwe pytanie „dziennikarza” 🙂

 5. Super odpowiedz świadcząca o inteligencji tej Pani w przeciwieństwie do zadawającego pytanie

 6. Gratuluje Pani Sekretarz !!

 7. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  Pewnie lewaczka.

 8. To nie prywatne podwórko tej Pani a godło to nie zabawka, jeśli nie umie zagwarantować powagi państwowych uroczystości to niech przynajmniej nie ośmiesza powagi urzędu pisemną brednią.

  • To Ty grubasie osmieszasz siebie i swoją rodzinę. A wszystko dla pieniędzy. Na szczęście ludzie coraz rzadziej zaglądają na te śmieszne iplotki i kapustki będzie z czasem brakowało ????????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.