Strona główna / Lokalne / Dodatkowe 30 miejsc dla maluchów. Jest umowa

Dodatkowe 30 miejsc dla maluchów. Jest umowa

Od przyszłego roku szkolnego, miejski żłobek powiększy się o 30 miejsc dla najmłodszych świnoujścian. Dodatkowy oddział powstanie w zabytkowym budynku liceum katolickiego przy ulicy Wyspiańskiego, a więc tej samej przy której znajduje się miejski żłobek.

– Dziś podpisałem z proboszczem Parafii Chrystusa Króla (do której należy obiekt) umowę dzierżawy niemal 170 metrów oraz dodatkowo terenu na plac zabaw dla dzieci i miejsca postojowe. Za tę dzierżawę rocznie miasto będzie płaciło 6 tys. złotych netto – poinformował prezydent Janusz Żmurkiewicz na swoim Facebooku. – Cieszę się podwójnie, także z tego, że dotrzymałem słowa danego Rodzicom, gdy obiecałem, że zrobimy wszystko, aby powiększyć żłobek. Podobnie, jak to było w przypadku nowego przedszkola przy ulicy Bydgoskiej, którego budowa zakończy się za półtora roku – dodaje prezydent.

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

4 komentarze

  1. A po jakiego diabła ten budynek należy do parafii? Tyle lat stał praktycznie niewykorzystany, przecież to marnotrawstwo.

  2. PRALNIA mózgów małym dzieciakom

  3. Tekst jak z Kim Dzon Una 😉 Miesjc w żłobku brakuje dla dużow iekszej liczby dzieci! Ten budynek jest wielki nie można tam zrobić żłobka, zeby kazdy rodzic miał szansę na opieke dla dziecka? tylko znowu jak zwykle byle jak byle było się czymś pochwalić ale problemu się nie roziwązuje.

  4. A dlaczego nie bylo konsultacji spolecznych w tym temacie, aby jeszcze placic sukienkowym… Przeciez walcza juz od jajeczka i zygoty o dzieci…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.