Strona główna / Lokalne / W Przytorze-Łunowie. Zebranie z prezydentem i osiedlowe Mikołajki w szkole

W Przytorze-Łunowie. Zebranie z prezydentem i osiedlowe Mikołajki w szkole

Chcesz dowiedzieć się, jakie inwestycje będą realizowane w przyszłym roku w tej części miasta? A może zgłosić jakiś problem lub po prostu porozmawiać z prezydentem?

Radny Sławomir Nowicki oraz Zarząd Osiedla Przytór-Łunowo zapraszają mieszkańców osiedla w przyszły piątek 8 grudnia 2017 r. na zebranie, które odbędzie się w sali Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im Jana Pawła II przy ulicy Sąsiedzkiej 13 A. Początek o godzinie 17.00. W zebraniu wezmą też udział policjanci z sekcji kryminalnej, którzy poruszą sprawę kradzieży na osiedlu.
Po spotkaniu najmłodsi mieszkańcy, wychowankowie zespołu szkolno – przedszkolnego wystąpią w „Jasełkach”. A z paczkami odwiedzi ich Święty Mikołaj.

To już nasza tradycja, że zawsze pod koniec roku spotykamy się z prezydentem, jego zastępcami i naczelnikami. W przyszłym roku planowane są duże inwestycje. Tym bardziej warto przyjść i posłuchać z pierwszej ręki, jak to wszystko będzie przebiegało. Nasze spotkania to dla mieszkańców również dobra okazja to zadania pytania, zgłoszenia spraw, bolączek. W tym roku dodatkowo zaprosiliśmy również policję. Chodzi o kradzieże, do jakich w ostatnim czasie dochodzi na naszym osiedlu. Chcemy, aby powiedzieli co robić, jak się zachować, na co zwracać uwagę, no i oczywiście, czy są jakieś postępy w tej sprawie, czy trafili na ślad sprawców.

Po części oficjalnej najmłodsi mieszkańcy osiedla wystąpią w „Jasełkach”, a jako że zaledwie dwa dni wcześniej przypadają Mikołajki, będą także paczki od Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że dzieci wybaczą Mikołajowi to małe spóźnienie. Zapewniamy, że warto, bo paczki będą naprawdę bogate. Prosimy, aby rodzice dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im Jana Pawła II pamiętali, że Mikołaj z paczkami będzie tylko 8 grudnia dla przedszkolaków i szkolniaków jednym słowem dla wszystkich dzieci naszej szkoły.

Tradycyjnie nie zapominamy także o najbardziej potrzebujących mieszkańcach. Do ich drzwi również zapuka Mikołaj z paczkami.
Fundatorami wszystkich paczek są lokalne firmy, których właściciele, jak zwykle nam nie odmówili. Na nich zawsze możemy liczyć. Bardzo im za to dziękujemy.

Radny RM Świnoujście Sławomir Nowicki
Zarząd Osiedla Przytor-Łunowo

Zobacz również

Wszystkie trzy tłocznie Baltic Pipe w Polsce po odbiorach technicznych

GAZ-SYSTEM dokonał odbioru technicznego wszystkich trzech tłoczni gazu rozbudowywanych i budowanych w ramach projektu Baltic …

Jeden komentarz

  1. No tak trzeba zorganizować jasełka i rozdać paczki bo inaczej lans nie będzie udany a na spotkanie z prezydentem przyszłaby garsta osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.