Strona główna / Lokalne / TRYTON 2017. Prezydent czeka na zgłoszenia mieszkańców

TRYTON 2017. Prezydent czeka na zgłoszenia mieszkańców

Ruszyła kolejna edycja Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2017.Nagroda przyznawana jest nieprzerwanie od 2004 roku.

–  Do 5 stycznia 2018 r. czekamy na zgłoszenia mieszkańców propozycji kandydatur do nagrody –  informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia –  Propozycje wraz z krótkim uzasadnieniem można przesłać drogą elektroniczną na adres rzecznik@um.swinoujscie.pl lub złożyć na piśmie na Stanowisku Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Świnoujście.

Podobnie, jak w poprzednich latach, nagroda przyznawana będzie w trzech kategoriach:

  1. Gospodarska i przedsiębiorczość.
  2. Działalność kulturalna, społeczna, edukacja i sport.
  3. Obiekt roku

Nagrody przyznaje Kapituła Nagrody Prezydenta Miasta, w której skład wchodzą: prezydent, jego zastępcy, przewodniczący rady miasta, sekretarz miasta, rzecznik prezydenta, przedstawiciele świnoujskich  i regionalnych mediów,  mających w mieście swoich przedstawicieli. W głosowaniu spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów wybieranych jest trzech nominowanych w każdej kategorii. Laureatami zostają ci, którzy otrzymają najwięcej głosów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się podczas Gali TRYTON  2017 r., która odbędzie się 2 lutego 2018 roku.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.