Strona główna / Lokalne / TRYTON 2017. Prezydent czeka na zgłoszenia mieszkańców

TRYTON 2017. Prezydent czeka na zgłoszenia mieszkańców

Ruszyła kolejna edycja Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2017.Nagroda przyznawana jest nieprzerwanie od 2004 roku.

–  Do 5 stycznia 2018 r. czekamy na zgłoszenia mieszkańców propozycji kandydatur do nagrody –  informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia –  Propozycje wraz z krótkim uzasadnieniem można przesłać drogą elektroniczną na adres rzecznik@um.swinoujscie.pl lub złożyć na piśmie na Stanowisku Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Świnoujście.

Podobnie, jak w poprzednich latach, nagroda przyznawana będzie w trzech kategoriach:

  1. Gospodarska i przedsiębiorczość.
  2. Działalność kulturalna, społeczna, edukacja i sport.
  3. Obiekt roku

Nagrody przyznaje Kapituła Nagrody Prezydenta Miasta, w której skład wchodzą: prezydent, jego zastępcy, przewodniczący rady miasta, sekretarz miasta, rzecznik prezydenta, przedstawiciele świnoujskich  i regionalnych mediów,  mających w mieście swoich przedstawicieli. W głosowaniu spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów wybieranych jest trzech nominowanych w każdej kategorii. Laureatami zostają ci, którzy otrzymają najwięcej głosów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek odbędzie się podczas Gali TRYTON  2017 r., która odbędzie się 2 lutego 2018 roku.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.