Strona główna / Lokalne / Marek Niewiarowski odszedł z Klubu Radnych SLD

Marek Niewiarowski odszedł z Klubu Radnych SLD

Radny Marek Niewiarowski złożył rezygnację z przynależności do Klubu Radnych SLD  w świnoujskiej Radzie Miasta.

W poniedziałek, 4 grudnia poinformował o tym Przewodniczącego Rady Miasta Świnoujścia Dariusza Śliwińskiego.

Marek Niewiarowski startował w wyborach samorządowych w 2014 roku z list KWW SLD Lewica Razem. Mandat zdobył po uzyskaniu 108 głosów w I okręgu do głosowania. Startował z 12. miejsca.

Radny Marek Niewiarowski do końca kadencji zamierza zostać radnym niezależnym. Nieoficjalnie mówi się, że w 2018 roku będzie startował do Rady Miasta lecz z komitetu wyborczego stworzonego przez prezydenta Janusza Żmurkiewicza.

Przypomnijmy, że Marek Niewiarowski nie jest pierwszym radnym w aktualnej radzie, który zrezygnował z przynależności klubowej. Wcześniej z klubu Platformy Obywatelskiej odszedł radny Kamil Janta-Lipiński, a przed nim Kazimierz Nowicki z Grupy Morskiej Cała Naprzód.

Zobacz również

Zamknięte toalety. Radny Włodarczyk interweniuje. Odpowiedź może zaskakiwać

Miejskie toalety wybudowane w Parku Zdrojowym są zamknięte w okresie jesienno-zimowym. Problemem zajął się radny …

18 komentarzy

 1. Czytam w komentarzach zarzuty o braku “honoru” i “moralności”. A może właśnie dlatego, że pan radny jeszcze te cechy posiada nie zgadza się z tym “cyrkiem” jaki oferuje przewodnicząca SLD w Świnoujściu i nie chce już tego firmować swoim nazwiskiem. Po za tym obserwuję, że portal staje się, razem z Kronikami Portowymi “tubą propagandową” jedynej słusznej sldowskiej opcji. Coś tu chyba jest nie po dziennikarsku.

  • Skoro jest jak prawisz to powinien oddać mandat radnego, bo na plecach sld dostał się do rady miejskiej.Wtedy można mówić o honorze i moralności.

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Przemilczę to . . .

 3. Pan Niewiarowski jets podobno harcerzem? czy harcerz nie powinien miec bardziej “stabilnego” kręgosłupa moralnego i honoru? przecież on “wychowuje” dzieci i powinien im służyć przykładem! a zamiast tego jakieś śmieszne tłumaczenia. Przyznaj się człowieku za co Żmurkiewicz cie przekupił.

 4. Podobno SLD przenosi się na Warszów. Z trzeciego okręgu będą wszyscy startować, to może radnemu było nie po drodze.

 5. A kiedy odda mandat? Startował z SLD, teraz odszedł… Masakra

 6. Właściwie ten radny kim jest? Nie widze jego inicjatyw oraz szerszej działalności w życiu publicznym. Mam wrażenie, że jego odejście bardziej wzmocni niż osłabi SLD. Wolałbym mieć 5 radnych dobrze działających niż 10 niemrawych i pokazujących tak na prawdę nic…

 7. Czas najwyższy że odszedł Pan z tej spadkobierczyni zbrodniczej partii PZPR

 8. Postawa “godna” funkcjonariusza. WSTYD Niewiarowski

 9. ale wstyd zero zasad

 10. Człowiek który kreuje się na społecznika, a tak naprawdę jest koniunkturalistą. Każdy kto z nim się spotkał o tym wie. Nie wierzę w żadne słowo tego pana. Szkoda, że tacy ludzie noszą harcerski mundur.

 11. Uff.Ulga Od dawna był duchem poza klubem lewicy.Szkoda tylko, że w wyborach zajął miejsce innym, kandydatom, na pewno bardziej lewicowym i bardziej lojalnym wobec SLD.

 12. Radni, którzy odchodzą z partii powinni także oddać mandat. W dużej mierze dostali się dzięki listom, a nie nazwisku (może z 20-30 %). Dotyczy to Niewiarowskiego, janta-lipinskiego czy nowickiego. Ja głosu na komitet Żmurkiewicza w życiu nie oddam. Wystarczy już 16 lat

 13. Szkoda. Glosowałem na Pana Marka, lecz tez jestem czlowiekiem lewicy i czuje się w jakis sposób oszukany. Z calym szacunkiem Panie Marku, lecz na Pana glosu juz nie oddam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.