piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Marek Niewiarowski odszedł z Klubu Radnych SLD

Marek Niewiarowski odszedł z Klubu Radnych SLD

Radny Marek Niewiarowski złożył rezygnację z przynależności do Klubu Radnych SLD  w świnoujskiej Radzie Miasta.

W poniedziałek, 4 grudnia poinformował o tym Przewodniczącego Rady Miasta Świnoujścia Dariusza Śliwińskiego.

Marek Niewiarowski startował w wyborach samorządowych w 2014 roku z list KWW SLD Lewica Razem. Mandat zdobył po uzyskaniu 108 głosów w I okręgu do głosowania. Startował z 12. miejsca.

Radny Marek Niewiarowski do końca kadencji zamierza zostać radnym niezależnym. Nieoficjalnie mówi się, że w 2018 roku będzie startował do Rady Miasta lecz z komitetu wyborczego stworzonego przez prezydenta Janusza Żmurkiewicza.

Przypomnijmy, że Marek Niewiarowski nie jest pierwszym radnym w aktualnej radzie, który zrezygnował z przynależności klubowej. Wcześniej z klubu Platformy Obywatelskiej odszedł radny Kamil Janta-Lipiński, a przed nim Kazimierz Nowicki z Grupy Morskiej Cała Naprzód.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

18 komentarzy

 1. Czytam w komentarzach zarzuty o braku „honoru” i „moralności”. A może właśnie dlatego, że pan radny jeszcze te cechy posiada nie zgadza się z tym „cyrkiem” jaki oferuje przewodnicząca SLD w Świnoujściu i nie chce już tego firmować swoim nazwiskiem. Po za tym obserwuję, że portal staje się, razem z Kronikami Portowymi „tubą propagandową” jedynej słusznej sldowskiej opcji. Coś tu chyba jest nie po dziennikarsku.

  • Skoro jest jak prawisz to powinien oddać mandat radnego, bo na plecach sld dostał się do rady miejskiej.Wtedy można mówić o honorze i moralności.

 2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Przemilczę to . . .

 3. Pan Niewiarowski jets podobno harcerzem? czy harcerz nie powinien miec bardziej „stabilnego” kręgosłupa moralnego i honoru? przecież on „wychowuje” dzieci i powinien im służyć przykładem! a zamiast tego jakieś śmieszne tłumaczenia. Przyznaj się człowieku za co Żmurkiewicz cie przekupił.

 4. Podobno SLD przenosi się na Warszów. Z trzeciego okręgu będą wszyscy startować, to może radnemu było nie po drodze.

 5. A kiedy odda mandat? Startował z SLD, teraz odszedł… Masakra

 6. Właściwie ten radny kim jest? Nie widze jego inicjatyw oraz szerszej działalności w życiu publicznym. Mam wrażenie, że jego odejście bardziej wzmocni niż osłabi SLD. Wolałbym mieć 5 radnych dobrze działających niż 10 niemrawych i pokazujących tak na prawdę nic…

 7. Czas najwyższy że odszedł Pan z tej spadkobierczyni zbrodniczej partii PZPR

 8. Postawa „godna” funkcjonariusza. WSTYD Niewiarowski

 9. ale wstyd zero zasad

 10. Człowiek który kreuje się na społecznika, a tak naprawdę jest koniunkturalistą. Każdy kto z nim się spotkał o tym wie. Nie wierzę w żadne słowo tego pana. Szkoda, że tacy ludzie noszą harcerski mundur.

 11. Uff.Ulga Od dawna był duchem poza klubem lewicy.Szkoda tylko, że w wyborach zajął miejsce innym, kandydatom, na pewno bardziej lewicowym i bardziej lojalnym wobec SLD.

 12. Radni, którzy odchodzą z partii powinni także oddać mandat. W dużej mierze dostali się dzięki listom, a nie nazwisku (może z 20-30 %). Dotyczy to Niewiarowskiego, janta-lipinskiego czy nowickiego. Ja głosu na komitet Żmurkiewicza w życiu nie oddam. Wystarczy już 16 lat

 13. Szkoda. Glosowałem na Pana Marka, lecz tez jestem czlowiekiem lewicy i czuje się w jakis sposób oszukany. Z calym szacunkiem Panie Marku, lecz na Pana glosu juz nie oddam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.