Strona główna / Kultura / „Dobre miejsce” w galerii sztuki
Foto: Robert Ignaciuk

„Dobre miejsce” w galerii sztuki

Niemal każda Galeria Sztuki to dobre miejsce. Miejsce w którym sztuka odsłania miękkie podbrzusze współczesnego świata, miejsce w którym nie wstydzimy się emocji które wzbudza dobra sztuka. I właśnie taka twórczość będzie prezentowana w Miejskiej Galerii Sztuki Współczesnej miejsce sztuki 44 w Świnoujściu.

W sobotę 9 grudnia o godzinie 18.00 zaprasza na wystawę prac „klasycznej awangardy”. Na ekspozycji będą prezentowane grafiki i malarstwo czołowych artystów polskich, również takich którzy sukces i uznanie osiągnęli w Paryżu jak Jan Lebenstein czy w Nowym Jorku jak Wojciech Fangor. Prace zgromadzone na wystawie w ms44 są pełne emocji i prezentują rzadkie we współczesnej sztuce połączenie doskonałego artystycznego warsztatu z twórczą ekspresją nie pozbawioną intelektualnej refleksji. Warto więc odwiedzić Galerię Sztuki Współczesnej ms44 przy ulicy Armii Krajowej 13, 9 grudnia o godzinie 18.00.  Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

To kameralna wystawa, ale warta odwiedzenia, na ścianach prezentowane będą prace „akademików współczesnej sztuki polskiej” głównie z przełomu XX i XXI wieku. Czyli:

  • Wojciech Fangor
  • Jan Lenica
  • Jan Lebenstein
  • Eugeniusz Markowski
  • Jerzy Nowosielski
  • Jerzy Panek
  • Jacek Sroka

Prace powyżej wymienionych artystów maja w sobie tyle magii że naturalnie wprowadzą nas w atmosferę nadchodzących Świąt. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Jeden komentarz

  1. Jakie nazwisko taka postawa ..nie-wiarowski….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.