Strona główna / Lokalne / W Mikołajki u Grycana kulka lodów za złotówkę!

W Mikołajki u Grycana kulka lodów za złotówkę!

6 grudnia we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń kulka lodów na wynos sprzedawana będzie w specjalnej cenie – 1 zł.

– Mikołajki to magiczny czas, który kojarzy się z prezentami i rodzinną atmosferą. Jest doskonałym wprowadzeniem do przedświątecznego okresu. Zachęcając więc do wspólnego świętowania zapraszamy dzieci i wszystkich pomocników Św. Mikołaja na lody za złotówkę – mówi Zbigniew Grycan, właściciel marki Grycan – Lody od pokoleń.

Oferta ta to doskonała okazja, by spróbować nowych smaków lub zdecydować się na ich nieodkryte dotąd połączenia. Na wszystkich gości w lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń czeka szeroki wybór smaków:

  • lodów tradycyjnych, tworzonych na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z dodatkiem siekanej czekolady czy ręcznie krojonych bakalii,
  • lodów jogurtowych powstających ze świeżego jogurtu naturalnego,
  • sorbetów przygotowywanych ze świeżych, ręcznie obieranych i krojonych owoców, zarówno krajowych, jak  i zagranicznych.

Oferta z okazji Mikołajek dotyczy kulek sprzedawanych w wafelkach i w kubeczkach na wynos. Promocja obowiązuje we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od pokoleń.

Zobacz również

Warszów. Trzech mężczyzn wypalało kable

Policjanci odebrali w sobotę zgłoszenie o dużym zadymieniu nieopodal siedziby siedziby Straży Ochrony Kolei w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.