Strona główna / Lokalne / Kupujesz używany samochód? Tu sprawdzisz jego stan techniczny

Kupujesz używany samochód? Tu sprawdzisz jego stan techniczny

Stan techniczny pojazdu wpływa na bezpieczeństwo. Kierowcy przyjeżdżają do stacji kontroli pojazdów nie tylko wtedy, gdy kończy się im przegląd w dowodzie rejestracyjnym, ale także wówczas, gdy nabywają używany pojazd i nie chcą kupować „kota w worku.”

Stacja diagnostyczna Komunikacji Autobusowej wyposażona jest w wysokiej jakości urządzenia umożliwiające precyzyjną ocenę stanu pojazdu , a także zatrudnia doświadczonych mechaników – diagnostów.

OSKP pracuje w oparciu o uniwersalną ścieżkę diagnostyczną wraz z kompletnym wyposażeniem dodatkowym. Urządzenia pozwalają szybko i bardzo precyzyjnie zbadać stan techniczny pojazdów.

W OSKP dostępne są badania techniczne m.in. motocykli i motorowerów, samochodów osobowych i ciężarowych, ciągników samochodowych, przyczep i naczep ciężarowych, autobusów, pojazdów z instalacją gazową, taksówek, pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy.

Podczas badania sprawdzane są m.in. wartości dopuszczalnych luzów w elementach układów zawieszenia, parametry geometrii kół, układy hamulcowe, sprawności amortyzatorów i toksyczności spalin.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (OSKP)

ul. Karsiborska 33a, Świnoujście

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 14:00. 

 

Zobacz również

Szpital ma 100 szczepionek dla seniorów. Można się rejestrować

Ważna informacja dla mieszkańców Świnoujścia w wieku 60 lat i starszych! Szpital Miejski im. Jana …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.