Strona główna / Lokalne / Kupujesz używany samochód? Tu sprawdzisz jego stan techniczny

Kupujesz używany samochód? Tu sprawdzisz jego stan techniczny

Stan techniczny pojazdu wpływa na bezpieczeństwo. Kierowcy przyjeżdżają do stacji kontroli pojazdów nie tylko wtedy, gdy kończy się im przegląd w dowodzie rejestracyjnym, ale także wówczas, gdy nabywają używany pojazd i nie chcą kupować „kota w worku.”

Stacja diagnostyczna Komunikacji Autobusowej wyposażona jest w wysokiej jakości urządzenia umożliwiające precyzyjną ocenę stanu pojazdu , a także zatrudnia doświadczonych mechaników – diagnostów.

OSKP pracuje w oparciu o uniwersalną ścieżkę diagnostyczną wraz z kompletnym wyposażeniem dodatkowym. Urządzenia pozwalają szybko i bardzo precyzyjnie zbadać stan techniczny pojazdów.

W OSKP dostępne są badania techniczne m.in. motocykli i motorowerów, samochodów osobowych i ciężarowych, ciągników samochodowych, przyczep i naczep ciężarowych, autobusów, pojazdów z instalacją gazową, taksówek, pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy.

Podczas badania sprawdzane są m.in. wartości dopuszczalnych luzów w elementach układów zawieszenia, parametry geometrii kół, układy hamulcowe, sprawności amortyzatorów i toksyczności spalin.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (OSKP)

ul. Karsiborska 33a, Świnoujście

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 i w soboty od 9:00 do 14:00. 

 

Zobacz również

Personelowi świnoujskiego szpitala przekazano 50 przyłbic

Świnoujski szpital dziękuje kolejnym darczyńcom – firma P11-GROUP przekazała w czwartek 50 szt. przyłbic, które …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.