Strona główna / Lokalne / Śmiertelny wypadek na ul. Karsiborskiej. Kierowcy grozi 8 lat więzienia

Śmiertelny wypadek na ul. Karsiborskiej. Kierowcy grozi 8 lat więzienia

Nowe informacje w sprawie tragicznego wypadku na ulicy Karsiborskiej w Świnoujściu. Policja potwierdza, że w wypadku zginął młody mężczyzna. Pozostali pasażerowie trafili do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną wypadku była brawura i znaczne przekroczenie prędkości. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący mercedesem jadąc od strony przeprawy karsiborskiej stracił panowanie nad kierownicą, przejechał przez pas zieleni łamiąc mniejsze drzewa i zatrzymał się na latarni ulicznej.Siła była tak duża, że mercedes został obrócony o 180 stopni. Sprawcy wypadku grozi zarzut spowodowania wypadku śmiertelnego.

Samochodem podróżowały cztery młode osoby. W najgorszym stanie byli dwaj pasażerowie siedzący na tylnej kanapie. Jeden z nich w stanie ciężkim trafił do szpitala, drugi był reanimowany na miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut. Niestety nie udało się go uratować.

Sprawca śmiertelnego wypadku został zatrzymany przez policję. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Zobacz również

Z samochodu wyciekło paliwo

Pracownicy firmy sprzątającej miasto zneutralizowali wyciek paliwa z samochodu zaparkowanego przy ulicy Chrobrego.  Do zdarzenia …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.