Strona główna / Lokalne / Finał zbiórki dla warszowskich seniorów

Finał zbiórki dla warszowskich seniorów

Sukcesem zakończyła się organizowana po raz kolejny zbiórka żywności i artykułów chemicznych dla potrzebujących seniorów z osiedla Warszów

– Ilość darów zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Chcielibyśmy podziękować z całego serca wszystkim, którzy włączyli się do akcji, również mediom które nas wspierały – mówi Sylwia Marszałek.

Szczególne podziękowania należą się załodze szpitala miejskiego, która i w tym roku nie zawiodła.  Zawodnicy UKS Prawobrzeże oprócz zbiórki darów włączyli się do finału i pomagali sortować, pakować i rozwozić paczki dla seniorów.

Przedświąteczna akcja charytatywna została zorganizowana rok temu po raz pierwszy tylko na Warszowie. W tym roku włączyły się w zbiórkę także osoby i firmy z lewobrzeża.

– W przyszłym roku planujemy rozszerzyć zakres pomocy na teren całego miasta, i już teraz serdecznie zapraszamy do współpracy – zachęca pomysłodawczyni akcji.

Zobacz również

Przeczytaj i pomyśl. Sami sobie śmiecimy

Funkcjonariusze Straży Miejskiej niemal codziennie dostają zgłoszenia lub sami natrafiają podczas patroli na leżące przed …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.