Strona główna / Lokalne / W nagrodę za rozwijanie sportowych pasji – szaleństwa w aquaparku

W nagrodę za rozwijanie sportowych pasji – szaleństwa w aquaparku

Dzisiaj dzieci uczestniczące systematycznie w zajęciach sekcji sportowych OSiR “Wyspiarz” – lekkoatletycznej, tenisa stołowego, siatkówki dziewcząt oraz piłki nożnej dziewcząt skorzystały z energetycznej zabawy w Aquaparku Baltic Molo Park Hotelu Zdrojowa Inwest. Opiekę nad dziećmi sprawowali trenerzy: Mirosław Weremiuk, Adam Wielechowski, Andrzej Mikołajczak i Wojciech Kramarz. Jutro z zabawy w aquaparku korzystać będą dzieci z sekcji pływackiej i ratownictwa wodnego oraz siatkówki chłopców pod opieką swoich trenerów Aleksandry Andryszak oraz Krzysztofa Dobka.


Wyjście do Aquaparku jest nagrodą za zaangażowanie i rozwijanie sportowych pasji naszych najmłodszych mieszkańców Świnoujścia, którzy systematycznie uczestniczą w zajęciach sekcji sportowych prowadzonych przez OSiR “Wyspiarz”. Wejście do Aquaparku sfinansowane zostało ze środków budżetowych wypracowanych przez OSiR “Wyspiarz”. Serdecznie zapraszamy dzieci do korzystania z oferty zajęć sportowych proponowanych przez OSiR.


Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” serdecznie dziękuje za ogromną życzliwość ze strony dyrekcji Hotelu Zdrojowa Inwest wyrażoną preferencyjną ofertą dla naszych dzieci

Zobacz również

Świnoujście buduje tunel. Rusza montaż wielkiego „kreta”

W przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż maszyny TBM (Tunnel Boring Machine) w szybie startowym, a to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.