Strona główna / Lokalne / W nagrodę za rozwijanie sportowych pasji – szaleństwa w aquaparku

W nagrodę za rozwijanie sportowych pasji – szaleństwa w aquaparku

Dzisiaj dzieci uczestniczące systematycznie w zajęciach sekcji sportowych OSiR “Wyspiarz” – lekkoatletycznej, tenisa stołowego, siatkówki dziewcząt oraz piłki nożnej dziewcząt skorzystały z energetycznej zabawy w Aquaparku Baltic Molo Park Hotelu Zdrojowa Inwest. Opiekę nad dziećmi sprawowali trenerzy: Mirosław Weremiuk, Adam Wielechowski, Andrzej Mikołajczak i Wojciech Kramarz. Jutro z zabawy w aquaparku korzystać będą dzieci z sekcji pływackiej i ratownictwa wodnego oraz siatkówki chłopców pod opieką swoich trenerów Aleksandry Andryszak oraz Krzysztofa Dobka.


Wyjście do Aquaparku jest nagrodą za zaangażowanie i rozwijanie sportowych pasji naszych najmłodszych mieszkańców Świnoujścia, którzy systematycznie uczestniczą w zajęciach sekcji sportowych prowadzonych przez OSiR “Wyspiarz”. Wejście do Aquaparku sfinansowane zostało ze środków budżetowych wypracowanych przez OSiR “Wyspiarz”. Serdecznie zapraszamy dzieci do korzystania z oferty zajęć sportowych proponowanych przez OSiR.


Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” serdecznie dziękuje za ogromną życzliwość ze strony dyrekcji Hotelu Zdrojowa Inwest wyrażoną preferencyjną ofertą dla naszych dzieci

Zobacz również

„Korytarz życia” nie tylko na drodze, ale także na plaży. Nie zabierajmy miejsca tym, którzy ratują życie i zdrowie

Policjanci ze Świnoujścia apelują do plażowiczów, aby w poszukiwaniu optymalnego miejsca do wypoczynku, nie zabierali …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.