Strona główna / Lokalne / Wyjeżdżasz na święta? Możesz wrócić i mieć rozmrożoną lodówkę

Wyjeżdżasz na święta? Możesz wrócić i mieć rozmrożoną lodówkę

Mieszkańców bloku przy ul. Matejki 6 czeka trudny czas. Wszystko przez prace elektryczne prowadzone na klatce schodowej. Firma instalatorska zagroziła, że jeżeli nikogo z lokatorów nie będzie w okresie poświątecznym – odetnie prąd.

Cała sytuacja nikogo by nie dziwiła, gdyby nie okres jaki wybrała sobie firma wymieniająca instalację.

– W środę od godziny 11 byliśmy bez prądu. Ludzie przygotowują potrawy na święta. Później wyjeżdżają do rodzin. Niektórych nie będzie aż do Nowego Roku – mówi jeden z lokatorów.

Firma powiesiła ogłoszenie na klatce schodowej w którym informuje lokatorów, że jeśli nie udostępnią swoich lokali mieszkalnych w poszczególnych dniach, w celu wyniesienia liczników elektrycznych na klatkę schodową, zostaną pozbawieni energii elektrycznej.

Należy nadmienić, że remont trwa już ponad pół roku i mieszkańcy są już zmęczeni widokiem zwisających instalacji, ciągłym sprzątaniem i zmywaniem pyłu na klatce schodowej jak i w mieszkaniach.

Zobacz również

101. parkrun dla Horsta

Pamiętacie, jak w dzieciństwie spędzaliście się każdą wolną chwilę na dworze? Zabawy poza domem były …

7 komentarzy

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Niech ta śmieszna pseudo firma instalatorska tak nie grozi, bo zrobi stole pod sie i tam ktoś ważny może mieć niechcący złamany nos…

  2. Tragedia to co ci papracy tam robią, ktoś powinien się tym zainteresować!!!!!

  3. Tam trwają praktyki, więc ludzie trochę rozsądku.

  4. Firma to jedno ale administrator ..brak słów. Syf, kiła i mogiła tylko ludziom współczuć . jak się tak dba o ludzi i pilnuje wykonawców to są wyniki , może czas zmienić administrację i tyle !

  5. Mieszkaniec tego bloku

    Czysta prawda ta cała zawierucha z wynoszeniem liczników z mieszkań trwa od wiosny,ekipa wpada na trzy dni po czym znika i nie ma jej np.dwa tygodnie i wiecznie jest syf na klatce jak przekuwali stropy na kable to żaden z tych inteligentnych inaczej nie pomyślał żeby zabezpieczyć drzwi ,gruz rysował pięknie.Dzisiaj zerwane głowy wyłączyły prąd o jedenastej i załączyły dopiero około osiemnastej jakoś nie zaświeciło tym imbecylom w głowach że w tym okresie mamy pełne lodówki,pieczemy,więcej pierzemy itp. ale żeby to zrozumieć trzeba mieć mózg.Dziwię się tylko administracji czyli Skonti że na to się zgadza.Wykonawca jak i zarządca powinien sobie zdawać sprawę że zarabia dzięki lokatorom więc więcej szacunku dla nich.

  6. Brawo dla takich pseudo firm biorą się za robotę i trwa to miesiącami i wiecznie to nie oni są winni. A kto tam jest administratorem że pozwala na takie cyrki? Jak pajace by mi odłączyli prąd podczas mojej nieobecności to słono by zapłacili za straty a skoro powołują się na prawo budowlane to niech podadzą skrupulatnie artykuł i paragraf bo straszenie i wprowadzanie ludzi w błąd też jest karalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.