Strona główna / Lokalne / Życzenia dla Czytelników portalu swinoujskie.info
Foto: Fotolia

Życzenia dla Czytelników portalu swinoujskie.info

Składanie sobie świątecznych życzeń jest zaraz obok łamania się opłatkiem tradycyjnym elementem Bożego Narodzenia. Ten piękny zwyczaj pojawił się w Polsce pod koniec XVIII wieku i dzięki sile tradycji przetrwał do dziś. 

Spokoju, który niesie ze sobą Noc Wigilijna, pogodnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, pogody ducha, satysfakcji z wykonywanej pracy, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w realizacji swoich celów i zamierzeń w Nowym 2018 Roku, wszystkim Mieszkańcom i Gościom Miasta życzą: Dariusz Śliwiński – Przewodniczący Rady Miasta Świnoujście  i Janusz Żmurkiewicz – Prezydent Miasta Świnoujście.

Serdecznych Świąt otulonych śniegiem i ciepłem rodzinnym oraz spełnienia marzeń i nadziei w Nowym 2018 Roku życzy Zarząd Osiedla Warszów.

Pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności, sukcesów i samych dobrych dni w nadchodzącym 2018 roku życzy Lech Karwowski, Dyrektor Muzeum Narodowego w Szczecinie wraz z zespołem.

Pełnych radości i szczęścia Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i pogody ducha w Nowym Roku 2018 życzy Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Na Święta i także po nich życzę tylko tego co dobre, niech się spełniają marzenia. Maja Piórska, Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia.

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Państwu spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Państwa pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia życzy Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu.

W imieniu Zespołu Hotelu Trzy wyspy przesyłam życzenia Wesołych Świąt oraz wspaniałego Nowego Roku 2018 – Agnieszka Drzewiecka.

W tych wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia, chcę życzyć branży turystycznej zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Niech w nadchodzącym Nowym 2018 Roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii – Piotr Piwowarczyk, prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej.

Życzymy wszystkim pełnych spokoju, ciepłych, radosnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze z najbliższymi Świąt Bożego Narodzenia, a także zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wielu sukcesów w Nowym 2018 Roku! – Akademia Piłkarska Baltica.

Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych wzajemną miłością, życzliwością i wybaczeniem dającym pokój a nade wszystko radości z czasu spędzonego w gronie Rodziny i życzliwych Przyjaciół oraz zdrowia, stabilizacji i satysfakcji z realizacji wszystkich zamierzeń w nadchodzącym Nowym 2018 Roku, Drogim Mieszkańcom Świnoujścia oraz przybyłym Gościom życzą Członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świnoujściu oraz  Radni Klubu Radnych SLD – Lewica RAZEM.

Najpiękniejszych Świat Bożego Narodzenia wypełnionych zapachem świątecznej choinki, nutą wspólnie śpiewanej kolędy, ciepłem kochających serc, bliskością i radością oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy koordynator UTW Barbara Okoń, Rada UTW i słuchacze.

Z okazji Świat Bożego Narodzenia życzymy rodzinnej atmosfery, szczęścia i spokoju oraz spełnienia życzeń wypowiedzianych przy wigilijnym opłatku. Niech nadchodzący Nowy 2018 Rok przyniesie dni pełne radości, wypełnione sukcesami, uznaniem, szacunkiem oraz ludzką życzliwością. Niech pozwoli na pełną realizację naszych planów i marzeń. – Joanna Sokalska z pracownikami Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych rodzinnie w miłości i pokoju, a w Nowym Roku 2018 spełnienia wszystkich planów i zamierzeń – Platforma Obywatelska RP – Powiat Świnoujście.

Zobacz również

Na placu Wolności stanęły już klony

Pięć klonów pojawiło się w miniony weekend na placu Wolności. Przy sadzeniu użyto ekranów przeciwkorzennych, …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Wesołych Świąt ❗❗❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.