Strona główna / Lokalne / Mały Oskar nie spędzi tych świąt w szpitalu
Podczas pobytu w szpitalu, mały Oskar otrzymał prezent - kolorowe zabawki. Foto: Fisher-Price

Mały Oskar nie spędzi tych świąt w szpitalu

Pamiętacie świnoujścianina Oskara Gąsiorowskiego? To mały chłopiec z poważną wadą serca. Gdy była potrzebna kosztowana operacja, mieszkańcy miasta zebrali potrzebną kwotę. Sprawdziliśmy przed świętami, co dzieje się u małego bohatera.

Chłopiec trafił na początku grudnia do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Tam przeszedł kolejną operację. Naczynia malucha nie rosną tak jak powinny.  Nie było wiadomo, czy święta spędzi z rodziną. Jednak udało się, lekarze uznali, że Boże Narodzenia może spędzić w domu.

Chociaż bardzo obolały, wrócił już do Świnoujścia. Przed nim teraz kolejna żmudna rehabilitacja.

Oskarkowi i jego rodzinie życzymy mnóstwa zdrowia

Zobacz również

Uwaga! Oszustka grasuje w Świnoujściu

Kobieta przebywająca na terenie Świnoujścia może oszukiwać przedsiębiorców. Zazwyczaj powołuje się na znajomości z wpływowymi …

Jeden komentarz

  1. Kochany Oskarku życzymy tobie wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Jesteś wspaniałym Małym bohaterem, który choć pewnie jest ciężko to wszystko znosisz. Chcielibyśmy abyś był zawsze uśmiechnięty i aby humor cię nie opuszczał. Twoim bliskim jak i przede wszystkim tobie życzymy Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia dużo zdrówka zdrówka zdrówka i wszystkiego co najlepsze w Nowym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.