Strona główna / Lokalne / Trzy Bieliki od 2 stycznia. Zobacz nowy rozkład kursowania promów

Trzy Bieliki od 2 stycznia. Zobacz nowy rozkład kursowania promów

Od 2 stycznia 2018 roku, na przeprawie Warszów, w godzinach od 7.00 do 19.00, będzie kursować dodatkowy, trzeci prom Bielik. Prom będzie kursować w razie wystąpienia kolejek na przeprawie. W związku z powyższym Żegluga Świnoujska powraca do „starego” rozkładu kursowania promów.
– Pan Prezydent, na wniosek Klubu Radnych Grupa Morska „Cała  Naprzód”  podjął decyzję o zabezpieczeniu środków w przyszłorocznym budżecie miasta na ten cel – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia.  –  Wiąże się to między innymi z tym, iż przybywa osób uprawnionych do korzystania z przeprawy miejskiej. Świnoujście jest szerokim i bardzo chłonnym  rynkiem pracy. Przybywa też osób decydujących się na zakup w naszym mieście mieszkań i nieruchomości.
Dyrekcja Żeglugi Świnoujskiej szacuje, że będzie to koszt rzędu 2 mln złotych.

 

Zobacz również

„Bezpieczne wakacje 2022 r.” w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego Nr 2 w Świnoujściu.

Wakacje – tak długo wyczekiwane, wreszcie nadeszły. Jednak by były miłym wspomnieniem letniego wypoczynku, powinny …

2 komentarze

  1. Jak mieszkańcy OD LAT prosili o dodatkowy prom to prezydent miał to gdzieś. Zaprzedał się teraz jakimś marnym politycznym układzikom i teraz nagle się dało? do du… z takim prezydentem który jest poddanym układów a nie słucha potrzeb mieszkańców. Od lat na niego głosowałem ale teraz to co widzę to nieporozumienie i już mojej rodziny głosów pan Zmurkiewicz na pewno nie dostanie!

  2. Brawo!!! nareszcie decyzja godna pochwały, Brawo Grupa Morska i Prezydent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.