Strona główna / Lokalne / Duże zainteresowanie zniżkową „kartą mieszkańca” do aquaparku

Duże zainteresowanie zniżkową „kartą mieszkańca” do aquaparku

Na podstawie porozumienia ze spółką Zdrojowa Invest, miasto wykupiło 2,5 tys. kart mieszkańca. Każda uprawnia do zniżki cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci. Dodatkowo dzieci do wzrostu 1 metra mają wstęp darmowy. W poniedziałek rozpoczęło się wydawanie kart mieszkańcom. Kolejka do recepcji aquaparku ustawiła się jeszcze przed godziną 8 rano.

W pierwszym dniu wydawanie kart szło bardzo sprawnie, bo zainteresowani przyszli z już wypełnionym formularzem wniosku. W poniedziałek, do godziny 12 przekazano mieszkańcom blisko tysiąc kart zniżkowych. Jeśli w  kolejnych dniach zainteresowanie będzie podobne, kart wkrótce może zabraknąć. Prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz jednak zapewnił, że w takim przypadku miasto dokupi „karty mieszkańca”.

Za karty miasto zapłaciło 15 tys. złotych. Wszystkie ważne są do końca grudnia 2018 r. Każda posiada swój numer, który przypisany jest do właściciela. Wybierając się do Aquaparku należy zabrać ze sobą dowód osobisty, dzięki któremu możliwym będzie sprawdzenia, czy dana karta rzeczywiście należy do tej konkretnej osoby.

 

Zobacz również

Międzyzdroje. Zwłoki młodego mężczyzny na międzyzdrojskiej plaży

Zwłoki młodego mężczyzny odnaleźli spacerowicze, przechadzający się rano po międzyzdrojskiej plaży – informuje portal kamienskie.info. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.