Strona główna / Lokalne / Duże zainteresowanie zniżkową „kartą mieszkańca” do aquaparku

Duże zainteresowanie zniżkową „kartą mieszkańca” do aquaparku

Na podstawie porozumienia ze spółką Zdrojowa Invest, miasto wykupiło 2,5 tys. kart mieszkańca. Każda uprawnia do zniżki cztery osoby: dwie dorosłe i dwójkę dzieci. Dodatkowo dzieci do wzrostu 1 metra mają wstęp darmowy. W poniedziałek rozpoczęło się wydawanie kart mieszkańcom. Kolejka do recepcji aquaparku ustawiła się jeszcze przed godziną 8 rano.

W pierwszym dniu wydawanie kart szło bardzo sprawnie, bo zainteresowani przyszli z już wypełnionym formularzem wniosku. W poniedziałek, do godziny 12 przekazano mieszkańcom blisko tysiąc kart zniżkowych. Jeśli w  kolejnych dniach zainteresowanie będzie podobne, kart wkrótce może zabraknąć. Prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz jednak zapewnił, że w takim przypadku miasto dokupi „karty mieszkańca”.

Za karty miasto zapłaciło 15 tys. złotych. Wszystkie ważne są do końca grudnia 2018 r. Każda posiada swój numer, który przypisany jest do właściciela. Wybierając się do Aquaparku należy zabrać ze sobą dowód osobisty, dzięki któremu możliwym będzie sprawdzenia, czy dana karta rzeczywiście należy do tej konkretnej osoby.

 

Zobacz również

Woda w kranach w Świnoujściu jest badana częściej

Woda pitna dla odbiorców Świnoujścia nie jest pobierana z wód  powierzchniowych tj. ani z Odry …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.