Strona główna / Lokalne / Pomysł na Walentynki. Będzie można spotkać się ze Sławomirem
Rejs Walentynkowy 2018

Specjalnie dla Was, zaproszenie prosto...od serca! ❤➡ Słynny showman i wykonawca rock-polo Sławomir zaprasza na wyjątkowy Rejs Walentynkowy na promie Polonia! To już 10 lutego! :) Czeka na Was najlepsza rozrywka i muzyka idealna do tańca we dwoje! Zapraszamy do rezerwacji już dziś! ?☑ Zobaczcie program: goo.gl/PFGq4q☑ Informacja i rezerwacje: 91 880 29 09 oraz 801 989 771

Opublikowany przez Unity Line Środa, 3 stycznia 2018

Pomysł na Walentynki. Będzie można spotkać się ze Sławomirem

Nie macie pomysłu na Walentynki? Popularny showman rock-polo przyjedzie do Świnoujścia, aby wsiąść na pokład promu wypływającego do Szwecji. „Miłość w Zakopanem” rozbrzmi podczas walentynkowego rejsu 10 lutego 2018 r. Koszt biletu od 266,80 zł.

Showman rock-polo „Sławomir” będzie umilał czas zakochanym na pokładzie promu Unity Line. To nie jedyna atrakcja jaka będzie czekać zakochanych, w części kabaretowej wystąpi Krzysztof Piasecki.

Po dopłynięciu do portu Ystad, organizator rejsu zaprasza na wieczorny spacer uliczkami urokliwego miasteczka. W rejsie powrotnym zostanie zorganizowana dyskoteka z wolnymi utworami do przytulania i trzymania się za rękę.

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 91 88 02 909.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Jeden komentarz

  1. CO jak co, ale Unity Line ma udane te rejsy specjalne. Żona pływa z koleżankami na rejs z okazji dnia kobiet. Byliśmy też na rejsie andrzejkowym i też było super. I fajnie, że pływają ze Świnoujścia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.