Strona główna / Lokalne / W lutym poznamy wykonawcę przebudowy ul. Wojska Polskiego

W lutym poznamy wykonawcę przebudowy ul. Wojska Polskiego

Blisko 3 mln euro dostaliśmy ze środków unijnych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Interreg V A na przebudowę ulicy Wojska Polskiego od granicy polsko – niemieckiej do ulicy Leśmiana.

Otrzymana dotacja to aż 85 procent szacowanych kosztów całej inwestycji. Przetarg na wybór wykonawcy jest już ogłoszony. Termin składania ofert mija 8 lutego 2018. To będzie największa z realizowanych w ostatnim czasie w naszym mieście inwestycji drogowych i jedna z najbardziej oczekiwanych – pochwalił się na Facebooku prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz.

Po przebudowie ulica Wojska Polskiego będzie prawdziwą wizytówką naszego miasta. Dzięki funduszom ze środków zewnętrznych, budżet miasta oszczędza własne.  

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

Jeden komentarz

  1. Przebudowa ul. Wojska Polskiego jest od granicy polsko-niemieckiej do skrzyżowania z ul Leśmiana, a co z dalszą cześcią ulicy, przecież przebudowa powinna dotyczyć całej ul. Woj. Pol. Nowa nawierzchnią, nowe lampy, chodniki i nagle się wszystko urywa na ul. Leśmiana??????? Kto to zaprojektował, dlaczego tak?????? Przecież to już tylko fragment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.