Strona główna / Lokalne / W lutym poznamy wykonawcę przebudowy ul. Wojska Polskiego

W lutym poznamy wykonawcę przebudowy ul. Wojska Polskiego

Blisko 3 mln euro dostaliśmy ze środków unijnych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Interreg V A na przebudowę ulicy Wojska Polskiego od granicy polsko – niemieckiej do ulicy Leśmiana.

Otrzymana dotacja to aż 85 procent szacowanych kosztów całej inwestycji. Przetarg na wybór wykonawcy jest już ogłoszony. Termin składania ofert mija 8 lutego 2018. To będzie największa z realizowanych w ostatnim czasie w naszym mieście inwestycji drogowych i jedna z najbardziej oczekiwanych – pochwalił się na Facebooku prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz.

Po przebudowie ulica Wojska Polskiego będzie prawdziwą wizytówką naszego miasta. Dzięki funduszom ze środków zewnętrznych, budżet miasta oszczędza własne.  

Zobacz również

Erytrejczyk przez Świnoujście próbował przedostać się do Szwecji

Przebywającego nielegalnie w Polsce 23-letniego obywatela Erytrei zatrzymali 20 października w Świnoujściu funkcjonariusze z miejscowej …

Jeden komentarz

  1. Przebudowa ul. Wojska Polskiego jest od granicy polsko-niemieckiej do skrzyżowania z ul Leśmiana, a co z dalszą cześcią ulicy, przecież przebudowa powinna dotyczyć całej ul. Woj. Pol. Nowa nawierzchnią, nowe lampy, chodniki i nagle się wszystko urywa na ul. Leśmiana??????? Kto to zaprojektował, dlaczego tak?????? Przecież to już tylko fragment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.