środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Na deptak Bohaterów Września już nie wjedziesz

Na deptak Bohaterów Września już nie wjedziesz

Uruchomiono automatyczne słupki zamontowane w drodze na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego oraz Placu Wolności. Do tej pory zdarzało się, że kierowcy spoza miasta, pomimo czytelnych znaków drogowych, wjeżdżali od ulicy Bema w kierunku ul. Monte Cassino. Słupki mają to ograniczyć.

Fragment ulicy Bohaterów Września jest od wielu lat zamknięty dla ruchu samochodowego. Z ulicy mogą korzystać jedynie rowerzyści i piesi. Nie wszyscy zakaz jednak respektowali. Na deptak wjeżdżali nie tylko zmotoryzowani turyści, ale także właściciele niektórych punktów handlowych.

Zamontowane słupki służą do zablokowania przejazdu i parkowania w miejscach, w których dozwolony jest jedynie ruch pieszych. Służby miejskie będą mogły wjechać na deptak po użyciu specjalnego klucza.

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

2 komentarze

  1. Chyba rzeczywiście częściej na deptak wjeżdżali kierowcy spoza Świnoujścia, i to nie były zdarzenia, ale nierzadka praktyka. Jest jednak faktem i to, że nasi lubili sobie tędy przeskoczyć. Tak już mamy, że komu nie wolno to nie wolno, ale mnie wolno. Szkoda.

  2. blokada była już w piątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.