Strona główna / Lokalne / Słoneczny 89. pakrun. Najszybsi: Robert, Janusz, Damian Monika, Ania i Karolina

Słoneczny 89. pakrun. Najszybsi: Robert, Janusz, Damian Monika, Ania i Karolina

Chyba już wszyscy mieli dosyć niekończących się szaroburych dni, wiatru, ziąbu i wszelkiego rodzaju opadów. Teraz uroczyście ogłaszamy: Przyszła wiosna i to nie tylko ta kalendarzowa, ale pogodowa, świnoujska! A wraz z wiosną, aż 71 osób zwabionych długo wyczekiwanym słońcem i ciepłem pojawiło się w parku, aby rozpocząć weekendowy poranek.

Teraz zdecydowanie więcej czasu będzie można spędzać na parkrunowych pogaduchach a kostniejące z zimna ręce i nogi, drętwiejące i siniejące z zimna usta przechodzą do historii, wszak wiosna ciepłem stoi.
Dla Roberta Rumistrzewicza, Janusza Michalskiego, Damiana Mikiewicza, Moniki Murawskiej, Ani Górskiej i Karoliny Romańskiej był do zdecydowanie najkrótszy czas na trasie, a szkoda, bo dłużej mogliby słuchać śpiewu ptasząt i budzącej się do życia natury.
Na gościnne występy przyjechali na parkrun Świnoujście mieszkańcy Wrocławia, Nakła nad Notecią, Jelcza-Laskowic, Wolina i niemieckiej części wyspy Uznam. Dla 6 osób był to parkrun premierowy i dla 6 rekordowy. Szczegółowe wyniki dostępne na stronie: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…


Nad całym biegiem czuwało dzisiaj 16 wolontariuszy, którym należą się szczególne podziękowania. Niech Wasz zapał do robienia czegoś dla innych będzie zawsze taki jak teraz. Dziękujemy: Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Agnieszka DUSZA, Ewa DYMITROW, Łukasz GAWLE, Ania GÓRSKA, Elżbieta JABŁOŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Agnieszka MICHALSKA, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Przemysław SZYMAŃSKI, Rafał TAN za to że Wam się chce!!!
Dziękujemy także naszym lokalnym partnerom, a za tydzień zapraszamy na 90. parkrun z jajami. 

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.