Strona główna / Lokalne / Mazurki, babeczki, jajeczka i… biegacze [ZDJĘCIA]

Mazurki, babeczki, jajeczka i… biegacze [ZDJĘCIA]

Podczas niewielkiego jubileuszowego, bo dziewięćdziesiątego biegu parkrunowego w Wielką Sobotę była okazja nie tylko do stracenia nieco kalorii ale i do solidnego poczęstunku z akcentami świątecznymi. Biegacze, sympatycy i organizatorzy zadbali o wielkanocny koszyczek napełniony słodkościami i jak zwykle o pyszną herbatę. Wszyscy uczestnicy biegu ( a było ich dziś 81) serdecznie dziękują za słodkości: Magdzie Mikiewicz, Monice Murawskiej, Karolowi Witkowskiemu, André Lubitz, Anecie Burnat – Szczęsnej, Beacie i Paulinie Krajewskim, Agacie Chwiej, Agnieszce Duszy. Jesteście mistrzami wypieków i dobrego serca!


Dziś najszybciej biegli na poczęstunek panowie: Robert Derda, Damian Mikiewicz i Janusz Michalski, oraz panie: Agnieszka Załoga Sikorska, Karolina Romańska i Ania Górska, nasza najczęstsza trenerka od rozgrzewki. Mieliśmy okazję powitać czteroosobową ekipę juniorów – piłkarzy- Antka W. po raz kolejny i po raz pierwszy Antka O., Maksa T., Oskara B. Chłopcy dziś zaliczyli swój trening biegowy, za tydzień rozgrywają mecz, ale mamy nadzieję, że częściej zawitają na trasie parkrunu zapraszając do biegu też rodziców!!!
Gościliśmy dziś po raz pierwszy 11 osób, oprócz świnoujścian uczestniczyli w imprezie również goście z Trójmiasta, Poznania, Norwegii i 7 osób zza sąsiedniej granicy. Pogoda sprzyjała na tyle, że piętnastu biegaczy poprawiło swoje rekordy na trasie 5 km.
Zapraszamy jak zwykle za tydzień i co tydzień. 


Wesołych, spokojnych Świąt, treningów i spacerów między posiłkami, radości i spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół życzy zespół Parkrun.
Wyniki parkrun Świnoujście znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/

 

Zobacz również

W niedzielę Świnoujska Wystawa Pupili

Konkurs na najdłuższy psi ogon oraz najbardziej puszysty koci ogon, porady weterynarzy, behawiorysty, hodowcy psów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.