Strona główna / Lokalne / Zachodniopomorska policja podsumowała świąteczny okres. Zatrzymano 52 nietrzeźwych kierujących

Zachodniopomorska policja podsumowała świąteczny okres. Zatrzymano 52 nietrzeźwych kierujących

Od piątku na drogach województwa zachodniopomorskiego doszło do 8 wypadków, w których 10 osób zostało rannych, 1 zginęła. Policjanci wyeliminowali z ruchu 52 nietrzeźwych kierujących.

– Dzięki wzmożonym działaniom policji i zwiększonej liczbie patroli na drogach tegoroczne święta przebiegły spokojnie. Na drogach naszego województwa doszło do 8 wypadków. Policjanci nie odnotowali większych utrudnień, a liczba zarejestrowanych zdarzeń  była  znacznie mniejsza w porównaniu do  analogicznego okresu z lat ubiegłych – informuje podkom. Anna Gembala.

Podczas świątecznego, przedłużonego weekendu zachodniopomorscy policjanci wyeliminowali z dróg 52 nietrzeźwych kierujących.

– Ponownie apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie  szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków na drodze. Pamiętajmy także, że  wsiadanie „za kółko” po spożyciu alkoholu to przestępstwo, które może skutkować tragicznymi konsekwencjami dla wielu osób – ostrzega podkom. Anna Gembala.

Zobacz również

Erytrejczyk przez Świnoujście próbował przedostać się do Szwecji

Przebywającego nielegalnie w Polsce 23-letniego obywatela Erytrei zatrzymali 20 października w Świnoujściu funkcjonariusze z miejscowej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.