Strona główna / Lokalne / Biblioteka zaprasza na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem

Biblioteka zaprasza na spotkanie z Michałem Juszczakiewiczem

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na dwa niezwykłe spotkania z prawdziwym Przyjacielem Świnoujścia oraz naszej Biblioteki: Michałem Juszczakiewiczem – aktorem, reżyserem, producentem filmowym.

Dwudniowe wydarzenie artystyczne, które opatrzyliśmy tytułem: „Michał Juszczakiewicz – twórca i odtwórca”, przybliży nam oblicze  jednego z najciekawszych polskich artystów, który ma odwagę realizować własną, niezależną drogę twórczą kierując się  pasją, wiedzą oraz prawdą i rzetelnością.
W dniu 11 kwietnia (środa) o godz. 17:00 zobaczymy Michała Juszczakiewicza w rozmowie z red. Mariolą Żółtowską; Gościem honorowym spotkania będzie Mistrz Jerzy Porębski (nota bene przyjaciel Michała J.), a w dniu 12 kwietnia (czwartek) o godz.11:00 odbędzie się spotkanie edukacyjne połączone z projekcją najnowszego filmu Michała Juszczakiewicza.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych wydarzeniach, które będą miały miejsce w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny!

Zobacz również

Park Zdrojowy. Montują już pierwsze zabawki

Na placu zabaw od strony ulicy Krzywoustego rozpoczął się montaż nowych urządzeń do zabawy. Największe, …

Jeden komentarz

  1. więcej skromności, to będzie mniej prowincji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.