Strona główna / Sport / FLOTA Świnoujście – Gryf Kamień Pomorski 3-5 (2-2)

FLOTA Świnoujście – Gryf Kamień Pomorski 3-5 (2-2)

W niedzielne popołudnie (08.04.) drużyna trampkarzy FLOTY Świnoujście rozegrała kolejny mecz ligowy w rozgrywkach ZZPN-u rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Jako gospodarz gościł drużynę AP Gryf Kamień Pomorski. Mecz został rozegrany na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego OSiR przy ul. Matejki 17.

Nasza drużyna grała bardzo ofensywny i widowiskowy futbol, o czym świadczy duża ilość zdobytych bramek. Jednak to goście w końcówce meczu ustalili wynik na swoją korzyść.  Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu gości 3:5.

NASI Trampkarze zagrali w składzie: Hubert Wydra, 10.Mateusz Słowiński (5.Dawid Tomf 36′), 14.Ignacy Karpowicz, 15.Kacper Reut, 20.Adam Stefaniak-Ostrouch, 7.Tomasz Cellner (6.Marcin Sperkowski 31′) (7.Tomasz Cellner 63′), 9.Bartosz Jankowski 17.Oliwier Szymański (2.Jan Sobotkiewicz 60′), 4.Kamil Bartoszewicz, 11.Nikodem Szlaga, 16.Mateusz Gudalewski.

Nie grali: 3.Dawid Mizerkiewicz, 8.Martin Kłosowski, 13.Nikodem Rusin, 1 Bartłomiej Kimel.

Pomimo braku wielu podstawowych graczy w NASZYM zespole, długo utrzymywał się  remis. FLOTA Świnoujście dominowała na boisko i stworzyła dużo wyśmienitych sytuacji do strzelenia gola. Niestety, swoje sytuacje wykorzystał jednak przeciwnik i mecz zakończył się ich zwycięstwem. Porażka uczy, wyciąga się z niej wnioski i błedy dlatego też jesteśmy dobrej myśli, że następny mecz NASZYCH zawodników zakończy się zwycięstwem.

Bramki dla FLOTY strzelili:

1-1 Mateusz Gudalewski – 16′,

2-1 Kamil Bartoszewicz – 21′,

3-5 Tomasz Cellner – 70′.

Bramki dla Gryfa w 8, 25, 50, 64 i 68 minucie.

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.