Strona główna / Lokalne / Bestia mówi jak torturowali bezbronnego 19-latka

Bestia mówi jak torturowali bezbronnego 19-latka

Sadyści, a nie ludzie! Przed szczecińskim Sądem Okręgowym ruszył proces morderców Piotra Wawrzynowicza. Podczas rozprawy sądowej odczytano wyjaśnienia oskarżonego Artura P. Skala brutalności morderców była niespotykana.

Z wyjaśnień wiadomo, że Piotr przed śmiercią był okrutnie torturowany. Sprawcy bili go, rozbijali na jego głowie szklane przedmioty, sikali, a także przypalali rozgrzanym nożem.

Trzem oskarżonym grozi nawet dożywocie, bo przestępstwa mieli dopuścić się w wyjątkowo sadystyczny sposób.  Małgorzata N. odpowiada z wolnej stopy, jest oskarżona o zacieranie śladów, a także o nieudzielenie pomocy Piotrowi. Artur P., został oskarżony m.in. o porwanie oraz wymuszenie rozbójnicze.

Przypomnijmy, niepełnosprawnego chłopaka zwabiono do mieszkania pod koniec grudnia 2016 roku. Śledczy przejrzeli zapis monitoringu z kilku kamer. Dzięki temu wiadomo z dużą dokładnością o której godzinie mężczyźni weszli do klatki. A dzięki kamerom wiadomo, że korzystali w pobliskim sklepie z karty płatniczej zamordowanego Piotra. Wiadomo, że do śmierci chłopaka doszło pomiędzy godz. 20 a 2 w nocy. Tego wieczora, świadkowie widzieli jednego z mężczyzn wyskakujących przez okno.

Piotrek nie miał siły żeby się bronić. Oprawcy uciekli przez okno. Wynik sekcji zwłok wykazał, że przyczyną śmierci były obrażenia głowy. Jaki motyw mieli sprawcy? Porywając Piotra, liczyli na okup, jednak, gdy szybko uświadomili sobie, że jest to niemożliwe, postanowili go zabić.

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

6 komentarzy

  1. Tak to są bestie w niby ludzkiej skórze ! NAJWYŻSZY WYROK DLA NICH !

  2. Zycia w naszym miescie nie ma juz dla tych besti

  3. ona też dożywocie jest tak samo winna jak i oni…

  4. Gnidy powinny się powiesić w więzieniu

  5. Powinna być kara śnierci dla tych zwyrodnialców

  6. Oko za oko!!!Sama bym im wymierzyła karę …a kara by by£o oko za oko…Bez skrupułów.!!!! W Największym Cierpieniu Zosta£a rodzina…I Matka tego ch£opaka….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.