Strona główna / Lokalne / Szczyt głupoty. Muszlą klozetową wybili szybę w seicento

Szczyt głupoty. Muszlą klozetową wybili szybę w seicento

To auto stało od dłuższego czasu zaparkowane przy wieżowcu przy ul. Matejki 12. Najpierw przebito opony, później wybito boczną szybę. Właściciel zakleił ją folią, chcąc uchronić auto przed kolejnymi zniszczeniami.

Jednak to co stało się w nocy z piątku na sobotę to szczyt głupoty. Ktoś wrzucił do wnętrza samochodu muszlę klozetową, wybijając przy tym tylną szybę.

– W tym aucie ciagle przesiadują jacyś ludzie, którzy piją alkohol, w dodatku dzisiaj w nocy obudził mnie huk bitej szyby, wiec wstałam zobaczyć w obawie o swoje auto.  Pisze w obawie o dzieci, bo auto stoi cały czas przy placu zabaw oraz w obawie o inne auta, które tam są parkowane – pisze pani Kalina.

Auta zaparkowane na osiedlowych parkingach mogą czasami irytować, zwłaszcza gdy stoją nieużytkowane od dłuższego czasu. Jednak powody takiego stanu rzeczy bywają różne: choroba właściciela, długi wyjazd, albo zwykły brak pieniędzy na kosztowną naprawę. Może to spotkać każdego z nas. Czy chcielibyśmy, aby po powrocie z długiego urlopu, nasz samochód stał na cegłówkach z powybijanymi szybami?

Zobacz również

Między działkowcem a opiekunem kota. Magistrat pomaga osiągnąć konsensus

Na terenie ogrodów działkowych w Świnoujściu od długiego czasu bytują koty wolnożyjące. Między opiekunami zwierząt, …

2 komentarze

  1. Szyba wybita ,bo córką właścicieli auta, tam przesiaduje pijac alkohol.Nieprzytomna zabierali ja z tego auta i była konieczność wybicia szyby przez policję.

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    A to tutaj, gdzie Mały Kajtek przesiadywał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.