Strona główna / Lokalne / Na parkrunie, biegają całe rodziny

Na parkrunie, biegają całe rodziny

W przedostatni weekend kwietnia świnoujski Park Zdrojowy jak zwykle gościł uczestników parkrun. 93. edycja tego biegu była wyjątkowa w szczególności dla dwóch zawodników – Aleksandry Jaworskiej, która obchodziła dzisiaj swoje urodziny oraz dla Ryszarda Pilza dla którego był to 80 bieg w ramach parkrun. Równo o godz. 9.00 w ciepłych promieniach słońca na starcie stanęło 61 osób, które zdecydowały się rozpocząć ten dzień aktywnie. Słoneczne endorfiny skutecznie dzisiaj napędzały naszych biegaczy i kijkarzy, ponieważ aż 7 z nich ustanowiło swoje rekordy a 4 uczestników postanowiło rozpocząć swoją przygodę z parkrunem. Historię dzisiejszego biegu pięknie dzisiaj napisało 25 pań, z których najszybsze były Agata Warwas, Sandra Laudien i Teresa Domalewska oraz 36 panów z czego najmniej czasu na pokonanie trasy potrzebowali Piotr Kudaś, Damian Mikiewicz i Adam Brudnik. Serdecznie gratulujemy wyników – a ich szczegóły można zobaczyć na http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/ Dzisiejsze sportowe zmagania w parku dzielnie zabezpieczało 14 wolontariuszy dzięki którym sympatycy porannego biegania mogą czuć się bezpiecznie na trasie oraz są klasyfikowani w rankingu biegu. Serdeczne podziękowania kierujemy także do lokalnych partnerów parkrun – Uzdrowiska Świnoujście S.A., Hotelu „Trzy Wyspy” oraz Stowarzyszenia Trzeźwościowego „HOL”.
A już za tydzień zapraszamy ponownie do Parku Zdrojowego na 94 odsłonę parkrun Świnoujście na sobotnie zmagania z kilometrami – bo w parku zawsze fajnie jest. Czekamy na Was.

 

Zobacz również

„Strażak-28” uroczyście przyjęty do służby. Zobacz zdjęcia!

Uroczystość podniesienia bandery oraz chrztu statku pożarniczego „Strażak-28” odbyły się w porcie Szczecin.  W ceremonii …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.