Strona główna / Lokalne / Ambitne plany SM Słowianin na ten rok

Ambitne plany SM Słowianin na ten rok

DCIM100MEDIADJI_0374.JPG

Spółdzielnia mieszkaniowa Słowianin rozpoczęła prace przy budynku mieszkalnym przy ul. Markiewicza. Jednak to nie jedyne plany Słowianina na ten rok.  Spółdzielnia chce wybudować w tym roku garażowiec przy ulicy Jana z Kolna, a także garaże przy ulicy Matejki 38 na 60 miejsc.

Spółdzielnia mieszkaniowa wybudowała ostatni budynek w Świnoujściu z 20 lat temu. Teraz zamierza to zmienić. Właśnie rozpoczęła się budowa obiektu pod mieszkalnictwo przy ulicy Markiewicza. Nowością w tym roku ma być także garażowiec przy skrzyżowaniu ulic Jana z Kolna i Bohaterów Września. Spółdzielnia na ten cel chce przeznaczyć 4,5 mln złotych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” powstała w 1962 roku. To największa spółdzielnia działającą na terenie Świnoujścia, Międzyzdrojów i Wolina.  Po wielu latach eksploatacji budynków mieszkalnych, w ostatnim czasie spółdzielnia skupiła się na termomodernizacji.

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

Jeden komentarz

  1. Śwuniyjście piēknieje z roku na rok ale niepodoba mi siē dworzec PKP. Kompletny bezsens i ałaba informacja. Przychodzä Niemcy i nie wiedzä jak to jest. Dworzec czysty wyremontowany a kasy prawie zawsze zamkniēte. A ta karteczka z inf.kiedy otworzä łaskawie kasę mogłaby być też po niemiecku. Tovteż ludzie i w dodatku przeważnie starsi
    Kiedyś taka pani pyta mnie jak kupić bilet do Szcxecina bo chciała jutro zwiedzić Szczecin. No i co jej miałam powiedziec? A do toalety to mnie ochroniarz wysłał do toytoyki z boku dworca. Ludzie mamy 21 wiek. . Trochē kultury i ogłady. No i szacunku dla starszych ludzi – nie tylko Niemcöw. Młody sobie kupi wszystko w internecie ale emeryt niekoniecznie. Toalety przez internet siē nie załatwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.