Strona główna / Lokalne / Wprost z imprezy trafiła do policyjnego aresztu

Wprost z imprezy trafiła do policyjnego aresztu

Ukrywającą się przed organami ścigania 29-latkę świnoujscy policjanci zatrzymali podczas nocnej interwencji, której powodem było zakłócenie spoczynku w jednym z bloków mieszkalnych. Wprost z imprezy towarzyskiej zatrzymana kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo spędzi teraz w więzieniu ponad 100 dni.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu interweniowali w jednym z bloków mieszkalnych, gdzie odbywała się głośna impreza zakłócająca jego mieszkańcom spoczynek nocny. Finałem interwencji było nie tylko uciszenie towarzystwa, ale również wyprowadzenie z mieszkania jednej z biesiadujących osób.

Powodem zatrzymania 29-latki było jej ukrywanie się przed organami ścigania. Na kobiecie ciążył wyrok sądowy skazujący ją na karę pozbawienia wolności za wcześniejsze złamanie prawa.

Zatrzymana została umieszczona w policyjnym areszcie, a docelowo trafi za kraty więzienia, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi ponad 100 dni.

asp. szt. Beata Olszewska

oficer prasowy KMP w Świnoujściu

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.