Strona główna / Lokalne / Sobotni parkrun. Agata i Damian byli najszybsi

Sobotni parkrun. Agata i Damian byli najszybsi

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom meteorologów, sobotni poranek przywitał wszystkich uczestników i wolontariuszy 94. parkrun bardzo piękną pogodą. W blasku porannego słońca na swoje zmagania z kilometrami zdecydowało się 84 uczestników, którzy swoją aktywnością udowadniają, że każda pora, każde miejsce i każdy wiek jest jak najbardziej odpowiedni na uprawianie jakiejkolwiek formy ruchu.

W dniu dzisiejszym na starcie zameldowało się 37 pań i 57 panów, przy czym biegały całe rodziny łącznie z małymi dziećmi, jak również sporo właścicieli ze swoimi czworonożnymi pupilami. Dla 7 uczestników dzisiejszy 94. parkrun był pierwszym w ich biegowej historii, a aż 19 osób poprawiło swój rekord życiowy na tej pięciokilometrowej trasie. Mimo, że wszyscy byli dzisiaj jak zwykle wygranymi to niestety miejsca na „pudle” są tylko trzy, więc trzeba było się dzisiaj spieszyć, aby je zająć. Wśród pań miejsca te przypadły odpowiednio Agacie DRABAREK, Agacie WARWAS oraz Teresie DOMALEWSKIEJ, a spośród panów trzy najlepsze pozycje zajęli Damian MIKIEWICZ, Kamil MAZUR i Mirosław ZYGMUNT. Serdecznie gratulujemy wszystkim – i tym najlepszym, jak i pozostałym uczestnikom biegu pokonania dystansu. Szczegółowe wyniki dzisiejszego 94 Parkrunu można zobaczyć na http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/.


Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwało jak zwykle grono wolontariuszy, których dzisiaj było 18. Wolontariusze dzisiejszego parkrunu byli dzielnie wspierani przez młodych wolontariuszy z Fundacji Motywacja i Działanie. Wszystkim bardzo dziękujemy za ich pomoc, jak również ślemy podziękowania w kierunku naszych stałych lokalnych partnerów – Uzdrowiska Świnoujście S.A., Hotelu „Trzy Wyspy” oraz Stowarzyszenia Trzeźwościowego „HOL”.


Aby tradycji stało się zadość, jak zwykle zapraszamy wszystkich już za tydzień w sobotni poranek na 95 odsłonę parkrun, gdzie będzie można się zmierzyć z pięciokilometrową trasą wyznaczoną w naszym jakże urokliwym Parku Zdrojowym. Gorąco zachęcamy i zapraszamy

Zobacz również

Za 9 euro przez miesiąc można podróżować po całych Niemczech

Za 9 euro można podróżować koleją po Niemczech przez miesiąc w czerwcu, lipcu lub sierpniu. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.