Strona główna / Lokalne / Miejskie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

Miejskie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

W imieniu organizatorów zapraszamy na pierwsze, miejskie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości, związanych z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, pozostajemy na Placu Słowiańskim i wspólnie z Chórem Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin , pod batutą znanych świnoujskich muzyków z udziałem mieszkańców będziemy śpiewać pieśni patriotyczne. W międzyczasie zostanie przeprowadzony mini konkurs historyczny, do zdobycia atrakcyjne nagrody. Wzorem innych miast ,zapraszam do wspólnego świętowania …Przy tej okazji pragnę podziękować władzom miasta i Dowództwu 8 Flotylii Obrony Wybrzeża za pomoc w realizacji naszego pomysłu, a także znakomitym chórzystom i dyrygentowi za ogromne zaangażowanie i wkład pracy.
Agnieszka Stój

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

4 komentarze

  1. Brawo radny Jurkiewicz, wspaniała inicjatywa!

  2. PiS to partia, na której bardzo się zawiodłem. Tak samo w skali kraju jak i lokalnie. O pewnym radnym, który ostatnio bardzo się nadymał (i w przenośni i dosłownie) nawet nie warto się wypowiadać. Życzę PiSowi w kraju przegranej za butę, załatwianie posadek, nagrody (BO NAM SIĘ NALEŻAŁO), robienie z TVP tuby propagandowej dla ubogich intelektualnie, jawną kpinę z wyborców. A lokalnie za siarkę i posadki w terminalu promowym – wstyd, wstyd, wstyd!

  3. nie_polityczny

    Hipokryzja pisuarkow w 100%…No ale przyklad idzie od samego adriana i tak co raz nizej i nizej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.