Strona główna / Lokalne / Ostsee Therme zaprasza na Aqua Fintess „Open Air”

Ostsee Therme zaprasza na Aqua Fintess „Open Air”

ostseeteherme ahlbeck

Od maja Termy Bałtyckie zapraszają na nowy kurs – Aqua Fitness „Open Air”. Intensywny trening odbędzie się w basenie zewnętrznym. Uczestnicy mogą skorzystać z wzbogaconej Jodosolanką wody o temperaturze 33° oraz ze świeżego powietrza – najzdrowsza możliwa kombinacja.

Aqua Fitness jest najbardziej efektywną i jednocześnie bezpieczną formą wysiłku fizycznego z uwagi na odciążenie układu kostno-stawowego i łatwość wykonywania ćwiczeń w wodzie. Celem jest polepszenie wytrzymałości, wzmocnienie wszystkich partii mięśni i tkanki łącznej, jak również usprawnienie spalania tłuszczu.

Aqua Fitness „Open Air” odbywa się zawsze w poniedziałki w godz. 17:15 – 17:45. Rejestracja jest wymagana (możliwa pod numerem Infolinii Term: +48 796 075 604). Cena wynosi 5,50 € za zajęcia. Kurs będzie prowadzony przez niemieckojęzycznych jak i polskojęzycznych trenerów Term, którzy dokładnie pokazują wykonanie czwiczeń. Dzięki temu kurs jest skierowany również do Niemców i do zagranicznych sąsiadów.

Zobacz również

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo w programie “Za starzy by umrzeć młodo” oraz sobotni wieczór z muzyką na żywo w Browarze Miedziowy44!

Już 18.06.21r. o godzinie 19:30 zapraszamy na wieczór ze Stand-Up Comedy w kolaboracji Maciej ,,Lobo’’ …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.