Strona główna / Lokalne / Napadł na kierowcę autobusu na oczach pasażerów

Napadł na kierowcę autobusu na oczach pasażerów

Kierowcy źle zaparkowanego samochodu nie spodobało się, że kierowca autobusu trąbi na niego, wpadł w furię, zaczął na niego wrzeszczeć i chciał go uderzyć. Nie wiadomo jakby skończyła się ta sytuacja, gdyby nie zareagowali przechodnie.

Do zdarzenia doszło w czwartek na ulicy Uzdrowiskowej. Kierowca autobusu linii nr 6 ze Świnoujścia nie mógł pokonać zakrętu przez nieprawidłowo zaparkowany samochód dostawczy. Autobusem jechało kilkadziesiąt pasażerów. a kolejne osoby czekały na następnych przystankach.

Kierowca autobusu trąbił, aby przywołać kierowcę źle zaparkowanego peugeota. Ten zjawił się po chwili, lecz zamiast przeprosić za zatarasowanie ruchu i szybko odjechać, wyciągnął telefon i zaczął robić zdjęcia autobusu.

Zniecierpliwiony kierowca autobusu podszedł do niego i powiedział, żeby szybko odjechał, bo przez niego autobus ma spóźnienie. To wywołało furię u rosłego mężczyzny. Nagle zrobił się czerwony, krzycząc pchnął brzuchem kierowcę autobusu, zacisnął dłonie w pięść i przyjął pozycję jakby miał za chwilę go uderzyć. Mężczyzna otrzeźwiał, gdy zobaczył, że ludzie dookoła robią mu zdjęcia i dzwonią po policję.

Skonsternowany agresor wsiadł do samochodu i odjechał przed przyjazdem patrolu policji. Na szczęście kierowcy autobusu nic się nie stało, skończyło się na zszarganych nerwach.

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

6 komentarzy

  1. DLA CZEGO POLICJA NIE UKARZE GO MANDATEM ZA PARKOWANIE W NIEDOZWOLONYM MIEJSCU??? PRZECIEŻ REDAKCJA MOŻE UDOSTĘPNIĆ JEGO TABLICE REJESTRACYJNE!!!!

  2. Prymitywne zachowanie widać odrazy że jakiś pajac udający kogoś kim nie jest żenada

  3. Bulgarsko tureckie nasienie ze sloma w butach

  4. Z pewnoscia….Wielkopolski szeryf ????

  5. Normalne ,dzicz ze wschodu tu przyjeżdza i myśli ,ze wszystko im wolno ,pewnie zbłądzony elektorat pisdziorów z Białegostoku .
    Normalnie prezes KA powinna zgłosić sprawe na Policje , auto z wypożyczalni z Białegostoku ,jest tablica rej , mozna to spokojnie zgłosìć.
    Zero tolerancji dla bandy buraków z Polski B.

  6. Burak przyjechał do miasta ze wsi i myśli że wszystko mu wolno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.