Strona główna / Lokalne / Napadł na kierowcę autobusu na oczach pasażerów

Napadł na kierowcę autobusu na oczach pasażerów

Kierowcy źle zaparkowanego samochodu nie spodobało się, że kierowca autobusu trąbi na niego, wpadł w furię, zaczął na niego wrzeszczeć i chciał go uderzyć. Nie wiadomo jakby skończyła się ta sytuacja, gdyby nie zareagowali przechodnie.

Do zdarzenia doszło w czwartek na ulicy Uzdrowiskowej. Kierowca autobusu linii nr 6 ze Świnoujścia nie mógł pokonać zakrętu przez nieprawidłowo zaparkowany samochód dostawczy. Autobusem jechało kilkadziesiąt pasażerów. a kolejne osoby czekały na następnych przystankach.

Kierowca autobusu trąbił, aby przywołać kierowcę źle zaparkowanego peugeota. Ten zjawił się po chwili, lecz zamiast przeprosić za zatarasowanie ruchu i szybko odjechać, wyciągnął telefon i zaczął robić zdjęcia autobusu.

Zniecierpliwiony kierowca autobusu podszedł do niego i powiedział, żeby szybko odjechał, bo przez niego autobus ma spóźnienie. To wywołało furię u rosłego mężczyzny. Nagle zrobił się czerwony, krzycząc pchnął brzuchem kierowcę autobusu, zacisnął dłonie w pięść i przyjął pozycję jakby miał za chwilę go uderzyć. Mężczyzna otrzeźwiał, gdy zobaczył, że ludzie dookoła robią mu zdjęcia i dzwonią po policję.

Skonsternowany agresor wsiadł do samochodu i odjechał przed przyjazdem patrolu policji. Na szczęście kierowcy autobusu nic się nie stało, skończyło się na zszarganych nerwach.

Zobacz również

Uwaga biegacze. Wraca Maraton Świnoujście – Wolgast

Po rocznej przerwie z powodu pandemii na polsko – niemiecką wyspę Uznam wraca Maraton Świnoujście …

6 komentarzy

  1. DLA CZEGO POLICJA NIE UKARZE GO MANDATEM ZA PARKOWANIE W NIEDOZWOLONYM MIEJSCU??? PRZECIEŻ REDAKCJA MOŻE UDOSTĘPNIĆ JEGO TABLICE REJESTRACYJNE!!!!

  2. Prymitywne zachowanie widać odrazy że jakiś pajac udający kogoś kim nie jest żenada

  3. Bulgarsko tureckie nasienie ze sloma w butach

  4. Z pewnoscia….Wielkopolski szeryf ????

  5. Normalne ,dzicz ze wschodu tu przyjeżdza i myśli ,ze wszystko im wolno ,pewnie zbłądzony elektorat pisdziorów z Białegostoku .
    Normalnie prezes KA powinna zgłosić sprawe na Policje , auto z wypożyczalni z Białegostoku ,jest tablica rej , mozna to spokojnie zgłosìć.
    Zero tolerancji dla bandy buraków z Polski B.

  6. Burak przyjechał do miasta ze wsi i myśli że wszystko mu wolno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.