Strona główna / Sport / Majowy weekend zachęcał do aktywnego wypoczynku

Majowy weekend zachęcał do aktywnego wypoczynku

Długi majowy weekend swoją pogodą niesamowicie zachęcał do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Nie inaczej było w sobotni poranek, gdzie na entuzjastów porannego biegania czekali organizatorzy 95 parkrun, aby wśród promieni słońca i bujnie rozkwitającej zieleni Parku Zdrojowego móc wspólnie spędzić chwile na sportowo. 

Do biegu przystąpiło 93 amatorów biegania w tym 42 panie oraz 51 panów. Dla jednej z uczestniczek był to wyjątkowy bieg, ponieważ był to już jej 50 udział i pokonane 250 km parkrunowych ścieżek – wielkie gratulacje dla Ani GÓRSKIEJ! Pierwszy raz w swoją pięciokilometrową podróż z parkrun rozpoczęło 19 osób, a swoje rekordy życiowe poprawiło 11 uczestników. Pod czujnym okiem i przy pomocy 17 wolontariuszy dystans pięciu kilometrów najszybciej pokonali panowie Jarosław RICHERT, James PORTER i Robert DERDA, a wśród pań najszybszymi okazały się Iwona KUNIK, Sandra LAUDIEN i Teresa DOMALEWSKA. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom osiągniętych wyników a pozostałym biegaczom startu. Szczegółowych wyników można szukać na stronie http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/
Jak zwykle organizatorzy, jak i uczestnicy byli wspierani przez lokalnych partnerów parkrun – Uzdrowisko Świnoujście S.A., Hotel „Trzy Wyspy” oraz Stowarzyszenie Trzeźwościowe “HOL” za co składamy serdeczne podziękowania.
I tak oto 95 parkrun przeszedł do historii, ale organizatorzy i wolontariusze już z myślą o następnej odsłonie i serdecznie zapraszają wszystkich spragnionych ruchu wraz ze znajomymi, całymi rodzinami i przyjaciółmi na 96 edycje.

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.