Strona główna / Lokalne / Piknik. Wiemy ile uzbierano pieniędzy na potrzebujące zwierzaki

Piknik. Wiemy ile uzbierano pieniędzy na potrzebujące zwierzaki

W ubiegłym tygodniu, w Forcie Anioła w Świnoujściu zorganizowano rodzinny piknik. Podczas 3-godzinnej imprezy można było przede wszystkim wesprzeć fundację zajmującą się pomocą zwierzakom.

– Uzbieraliśmy 1835,20 zł. Dziękujemy, że byliście z nami, że przyszliście spędzić z nami czas, Dziękujemy za wsparcie naszej fundacji i naszych działań. Fundacja utrzymuje się tylko i wyłącznie z datków, nie otrzymujemy żadnej dotacji, więc pomoc jest dla nas ogromnie ważna i potrzebna, dzięki temu możemy pomagać braciom mniejszym, tym, które potrzebują naszej pomocy – mówi Beata Kastrau.

Zobacz również

Błędne wskazówki dojazdu do Świnoujścia w Mapach Google. Pomóż to naprawić

Turyści korzystający z nawigacji Google są przez nią kierowani na niewłaściwą przeprawę promową, tzn. przeprawę …

Jeden komentarz

  1. roman kryszka

    Inicjatywa bardzo fajna. Tylko cały czas nurtuje nie jednak sprawa. Byłam tam i widziałam polityków SLD, zresztą nie ukrywali, że to oni zorganizowali to spotkanie. Ale w mediach nigdzie się nie przyznają. To o co chodzi? Kto w końcu był organizatorem. Chciałabym to wiedzieć, jako uczestnik. Bo jeśli to faktycznie było SLD, politycy popstrykali sobie foty na tle “tłumów” mieszkańców i będą je wykorzystywać w kampanii wyborczej, to przepraszam – tak się nie robi. To świństwo. Nie chcę być tłem w kampaniii wyborczej ani dla SLD, ani innej partii. I do tego jeszcze pod płaszczykiem dobra dla zwierząt. bleeeee

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.