Strona główna / Lokalne / Wkrótce ruszy poradnia endokrynologiczna

Wkrótce ruszy poradnia endokrynologiczna

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. odpowiadając na potrzeby zdrowotne mieszkańców z dniem 02.06.2018 r. udostępnił na terenie zakładu leczniczego, w ramach umowy dzierżawy, gabinet na poradnię endokrynologiczną, w którym przyjmować będzie lekarz specjalista endokrynolog Pani Izabela Bałszan-Kowalska. Rejestracja pacjentów odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie u lekarza pod nr 666 720 322. Specjalista przyjmował będzie w każdą trzecią sobotę miesiąca w godz. od 8.00 do 16.00. Na dzień dzisiejszy za wizytę i konsultację obowiązuje pełna odpłatność.

– Szpital pozyskując lekarza specjalistę endokrynologa będzie ubiegał się o kontrakt na ten rodzaj świadczeń w ramach finansowania NFZ, o ile zostaną ogłoszone na ten rodzaj  usług postępowania konkursowe – informuje Prezes Szpitala Dorota Konkolewska.

Tekst/fot BIK

Zobacz również

Olbrzymie drzewo runęło na przejście dla pieszych w Świnoujściu

Od wczoraj ostrzegamy was o silnym porywistym wietrze – szczególnie nad morzem. Dziś przed południem …

5 komentarzy

  1. Do dwóch komentujących: zywie i kazek. Może trzeba wrócić do podstawówki i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, a porzucić frustrację i wylewania “osobistych” żali. Wstyd. Aby przystąpić do jakiegoś konkursu w NFZ to trzeba mieć już danego specjalistę, a nie dopiero się o niego starać – to chyba proste i zrozumiałe. A może jednak nie, co widać po wyżej wspomnianych komentarzach.

  2. Zamiast otworzyć poradnię w ramach szpitala i NFZ, szpital dzierżawił pomieszczenie. Zarabia na tym – ok. Dlaczego tym się chwalić? Takie prywatne poradnie w mieście już są. Czy to jest płatna reklama??

  3. O rany jaki wyczyn!!! Wynajęcie pokoiku dla lekarza urasta do rangi sukcesu szpitala, prezeski i wydarzenia???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.