Strona główna / Lokalne / Czarna substancja na plaży. To prawdopodobnie węgiel z portu

Czarna substancja na plaży. To prawdopodobnie węgiel z portu

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o pyle węgla, który został poderwany z placu składowego w świnoujskim porcie. Przez chwilę okolica była niemal czarna od pyłu. W niedzielę do naszej redakcji, jeden z mieszkańców przesłał zdjęcie „dzikiej plaży”, a na nim czarna substancja na brzegu. Czy to węgiel?

– W porcie nie było akurat przeładunku, ale wiał porywisty wiatr. Z plaży na Uznamie było widać jak pyli się ładunek składowany na terenie portu. Spacerowicze robili zdjęcia i kiwali głową z niedowierzaniem. Czy w XXI wieku nie można zraszać wodą ładunków, tak aby nie oddziaływały na środowisko? – pyta mieszkaniec.

Zobacz również

„Korytarz życia” nie tylko na drodze, ale także na plaży. Nie zabierajmy miejsca tym, którzy ratują życie i zdrowie

Policjanci ze Świnoujścia apelują do plażowiczów, aby w poszukiwaniu optymalnego miejsca do wypoczynku, nie zabierali …

5 komentarzy

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Nic nowego.

  2. Trzeba jednak czytać komentarze po ostatnim łyku kawy, żeby się nie zakrztusić. Opieranie opinii na plotkach i domysłach, a na dodatek publiczne wygłaszanie ich, jest domeną tych niepolitykierów, których nic nie zaskoczy, bo to nie rzeczywistość kreuje ich myślenie lecz oni kreują rzeczywistość i to całą naprzód. W każdym razie lokalnie-medialnie. W każdym razie tak się im wydaje. A ponieważ opierają swoją opinię na plotkach i domysłach…

  3. A jaki musiał by wiać silny wiatr, aby z przemysłowego Warszowa przywiać do uzdrowiskowego Świnoujścia kontener? Kontenery to przyszłość.

  4. I w ten (jakże zaskakujący dla politykierów z grupy cała w tył) sposób cudowna granica między przemysłowym Warszowem i uzdrowiskowym Świnoujściem została przekroczona. Czy siarkowi, kontenerowi potakiwacze już siedzą na kawce u prezesa i rozważają jak tu wygrać wybory pobierając kilka złociszy dla emerytów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.