Strona główna / Lokalne / Weekend sportowych emocji z piłkarzami AP Baltica

Weekend sportowych emocji z piłkarzami AP Baltica

Piłkarze AP Baltica Świnoujście w miniony weekend nie próżnowali. Szereg spotkań na wysokim piłkarskim poziomie zapewnił kibicom wielkie emocje.

Na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu (13.05), rozegrano turniej Orlika ZZPN, którego gospodarzem była Flota Świnoujście. Tego dnia, Orły AP Baltica były nie do zatrzymania. Widowiskowa gra i skuteczność, zapewniły komplet zwycięstw oraz zbliżyły naszą drużynę do finałów wojewódzkich Ligi Orlika ZZPN. Trzymamy kciuki za liderów tabeli.

Wyniki Orlików:

AP Baltica -Flota Świnoujście: 9-2

AP Baltica -Fala Międzyzdroje: 6-2

AP Baltica -Vineta Wolin : 4-0

AP Baltica -Jantar Dziwnów – nie przystąpił do meczu (walkower 3:0 dla AP Baltica)

Bramki zdobyli:

Kajetan Rupar: 8

Kacper Jasiecki: 4

Oliwia Wolanin: 2

Beniamin Wawrzonkiewicz: 2

Kacper Szmaja: 2

Szymon Olszar: 1

W sobotę (12.05), na syntetycznym boisku OSiR przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu, drużyna Trampkarzy AP Baltica rozegrała mecz ligowy w ramach Rozgrywek ZZPN z liderem tabeli Gwardią Koszalin. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu, zwycięstwo odniosła drużyna gości 5-3. Bramki dla naszego zespołu strzelili Maksymilian Turajski (2), Daniel Zamiara.

W piątek (11.05), drużyna Młodzików na wyjeździe przegrała z drużyną Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-6.

Przed nami (14.05), poniedziałkowy turniej Żaków (2009/10) ZZPN. W Kamieniu Pomorskim zagramy z drużynami: Gryf Kamień Pomorski, Iskra Golczewo oraz Falą Międzyzdroje.

Wielkie Brawa dla wszystkich piłkarzy.

Zobacz również

Świnoujski szpital: „Byliśmy na Jarmarku Wikingów”

Nawet wiking musi dbać o zdrowie – stąd obecność pracowników świnoujskiego szpitala na Festiwalu Słowian …

Jeden komentarz

  1. Było ustalone, że nie pisze się o wynikach młodych adeptów piłki nożnej – bo chodzi przecież o dobrą zabawę i czynne uprawianie s[portu. ale co to…………….. Baltica zawsze………… – bo po to są ustalenia aby je ŁAMAĆ. A dlaczego nie napisali jak wszystkie drużyny biorące udział w tym turnieju zostały ugoszczone przez FLOTĘ Świnoujście ????? i że wszystkie dzieci otrzymały upominki i nagrody od FLOTY Świnoujście ????? To się liczy – bo uśmiech dzieci i sportowa rywalizacja – są BEZCENNE !!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.