poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Poszła na zakupy i zapomniała, że przywiązała psa na słońcu

Poszła na zakupy i zapomniała, że przywiązała psa na słońcu

Jedna z mieszkanek Świnoujścia wybrała się z psem na zakupy do supermarketu. Zwierzaka przywiązała do metalowej poręczy i zostawiała na pełnym słońcu. Psiak prawdopodobnie by się usmażył, gdyby w porę nie zareagowała inna z klientek.

–  Biedak schował się przed słońcem pod wózki. Pomijam już cały fakt, że gdyby była choć trochę rozumna to metr dalej był cień i tam byłoby mu na pewno znośniej. Przewiązałam go i dałam mu wody – relacjonuje pani Paulina.

Jak się okazało, kobieta zrobiła zakupy i zapominając o pozostawionym psie, poszła zwyczajnie do domu. Według czytelniczki, po 30 minutach na rowerze przyjechał syn właścicielki psa i kazał mu biec za sobą.

– Życzę trochę więcej wyobraźni… szczególnie teraz kiedy są upały i zwierzęta nie znoszą ich tak jak ludzie – apeluje pani Paulina.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

2 komentarze

  1. Z psem chodzi się na spacery a nie po zakupy każdy kto szanuje swojego zwierzaka powinien o tym wiedzieć. Przed sklepem może zdarzyć się wiele sytuacji których nie przewidzimy,upał akurat jest najbardziej przewidywalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.