Strona główna / Lokalne / Poszła na zakupy i zapomniała, że przywiązała psa na słońcu

Poszła na zakupy i zapomniała, że przywiązała psa na słońcu

Jedna z mieszkanek Świnoujścia wybrała się z psem na zakupy do supermarketu. Zwierzaka przywiązała do metalowej poręczy i zostawiała na pełnym słońcu. Psiak prawdopodobnie by się usmażył, gdyby w porę nie zareagowała inna z klientek.

–  Biedak schował się przed słońcem pod wózki. Pomijam już cały fakt, że gdyby była choć trochę rozumna to metr dalej był cień i tam byłoby mu na pewno znośniej. Przewiązałam go i dałam mu wody – relacjonuje pani Paulina.

Jak się okazało, kobieta zrobiła zakupy i zapominając o pozostawionym psie, poszła zwyczajnie do domu. Według czytelniczki, po 30 minutach na rowerze przyjechał syn właścicielki psa i kazał mu biec za sobą.

– Życzę trochę więcej wyobraźni… szczególnie teraz kiedy są upały i zwierzęta nie znoszą ich tak jak ludzie – apeluje pani Paulina.

Zobacz również

Korupcja przy budowie parkingu w Świnoujściu

Dwaj wrocławscy przedsiębiorcy zatrzymani przez CBA. Chodzi o korupcję w związku z budową parkingu przy …

2 komentarze

  1. Z psem chodzi się na spacery a nie po zakupy każdy kto szanuje swojego zwierzaka powinien o tym wiedzieć. Przed sklepem może zdarzyć się wiele sytuacji których nie przewidzimy,upał akurat jest najbardziej przewidywalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.