Strona główna / Lokalne / Poszła na zakupy i zapomniała, że przywiązała psa na słońcu

Poszła na zakupy i zapomniała, że przywiązała psa na słońcu

Jedna z mieszkanek Świnoujścia wybrała się z psem na zakupy do supermarketu. Zwierzaka przywiązała do metalowej poręczy i zostawiała na pełnym słońcu. Psiak prawdopodobnie by się usmażył, gdyby w porę nie zareagowała inna z klientek.

–  Biedak schował się przed słońcem pod wózki. Pomijam już cały fakt, że gdyby była choć trochę rozumna to metr dalej był cień i tam byłoby mu na pewno znośniej. Przewiązałam go i dałam mu wody – relacjonuje pani Paulina.

Jak się okazało, kobieta zrobiła zakupy i zapominając o pozostawionym psie, poszła zwyczajnie do domu. Według czytelniczki, po 30 minutach na rowerze przyjechał syn właścicielki psa i kazał mu biec za sobą.

– Życzę trochę więcej wyobraźni… szczególnie teraz kiedy są upały i zwierzęta nie znoszą ich tak jak ludzie – apeluje pani Paulina.

Zobacz również

Drastyczne! Ktoś truje koty wolno żyjące. Na działkach strzelają do nich z wiatrówki

Zwyrodnialstwo! Najgorsza sytuacja jest na działkach, tam zwierzęta są trute, zabijane z wiatrówki lub zabijane …

2 komentarze

  1. Z psem chodzi się na spacery a nie po zakupy każdy kto szanuje swojego zwierzaka powinien o tym wiedzieć. Przed sklepem może zdarzyć się wiele sytuacji których nie przewidzimy,upał akurat jest najbardziej przewidywalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.