Strona główna / Lokalne / Nie uwierzysz gdzie ukrył się poszukiwany przez policję

Nie uwierzysz gdzie ukrył się poszukiwany przez policję

Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali poszukiwanego 45-latka. Mężczyzna, próbował ukryć się przed policjantami i na schowek wybrał wersalkę. Zatrzymany poniesie teraz odpowiedzialność za popełnione przestępstwa i spędzi w więzieniu blisko dwa lata.

Dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili, że poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności mężczyzna może przebywać w jednym z domów w centrum miasta. Gdy policjanci weszli do mieszkania i rozmawiali z jego właścicielem, w pewnym momencie zwrócili uwagę na wystającą z tapczanu część ręki. Policjanci zajrzeli do środka i wyciągnęli stamtąd mężczyznę. Wtedy okazało się, że w nietypowej “kryjówce” schował się poszukiwany 45-letni mieszkaniec Świnoujścia.

Na nic się zdały wszelkie próby uniknięcia zatrzymania. Ukrywający się od dłuższego czasu przed organami ścigania 45-latek został zatrzymany i z kajdankami na rękach wyprowadzony z mieszkania, po czym trafił do policyjnej celi.
Teraz za kratkami zakładu karnego mężczyzna będzie odbywał karę wyroku sądowego w łącznym wymiarze blisko dwóch lat.

asp. szt. Beata Olszewska/AG

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.