Strona główna / Lokalne / Podopieczni Środowiskowego Ogniska Wychowawczego Nr 2 TPD w kinie 360° XD

Podopieczni Środowiskowego Ogniska Wychowawczego Nr 2 TPD w kinie 360° XD

Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Nr 2 Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Świnoujściu od marca 2018 r przystąpiło do realizacji projektu „ Bez granic”.

Jednym z jego założeń jest promocja miasta oraz podniesienie wśród dzieci poziomu wiedzy na jego temat. Chcielibyśmy, aby nasi wychowankowie poznali historię miasta, jego zabytki i symbole oraz liczne atrakcje z których na co dzień możemy korzystać. W tym celu udaliśmy się do kina 360° XD, pierwszego w Polsce kina efektów z ekranem dookoła widza i obrotową platformą.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki, mogliśmy podążać za filmem, będąc w samym centrum akcji oraz przeżywać na sobie wszystkie efekty specjalne. „ Kino zmysłów” pozwoliło nam na własnej skórze doświadczyć takich zjawisk atmosferycznych jak: deszcz, bańki wodne, fale, wiatr czy błyskawice. Było to dla nas niesamowite przeżycie, które dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń i emocji, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.

Autor tekstu i zdjęć: Marlena Więckowska

Zobacz również

Pumptrack przy ul. Grunwaldzkiej już oświetlony 

Szybko zapadający zmrok utrudniał korzystanie z pumptrucka przy ulicy Grunwaldzkiej. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, …

Jeden komentarz

  1. Piekna iniciatywa Pani Marlenko,bardzo dziekujemy w imieniu dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.