Strona główna / Lokalne / Nowy sposób parkowania przy ulicy Witosa

Nowy sposób parkowania przy ulicy Witosa

Brak miejsc parkingowych jest największą bolączką właścicieli aut na największych osiedlach mieszkaniowych. Niektórzy parkują swoje samochody w miejscach do tego nie przeznaczonych np. trawnikach.

Kierowca tego auta na zdjęciu postanowił zostawić swój pojazd na chodniku. Czy miał prawo tam zaparkować? Tak, pod warunkiem, że pozostawił pieszym 1,5 metra na przejście, jednak chyba wszyscy się zgodzą, że chodniki powinny służyć przede wszystkim pieszym, a nie samochodom.

Zobacz również

„Korytarz życia” nie tylko na drodze, ale także na plaży. Nie zabierajmy miejsca tym, którzy ratują życie i zdrowie

Policjanci ze Świnoujścia apelują do plażowiczów, aby w poszukiwaniu optymalnego miejsca do wypoczynku, nie zabierali …

2 komentarze

  1. Problemem jest, to, że rośnie ilość samochodów, a ilość miejsc parkingowych się nie zwiększa. Jest, to problem na większych osiedlach, gdzie liczba mieszkańców przekracza kilkukrotnie liczbę miejsc parkingowych. Ostatnio czytałem artykuł w którym piesi zorganizowali demonstrację pokazując ile miejsca zajmują samochody. https://dziennikarstwoobywatelskie.pl/swiat/piesi-zrobili-demonstracje-by-pokazac-ile-miejsca-zajmuja-samochody/
    Przecież władze musiały się z tym liczyć, że kiedyś do tego dojdzie i należałoby przeprojektować pewne osiedla. Niestety nawet na nowych osiedlach często nie ma gdzie parkować.

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Znowu ktoś ma ścisk pupy.
    Społeczeństwo chore psychicznie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.