Strona główna / Lokalne / Lody Kaai za piątki na świadectwie szkolnym!
Leon, podobnie jak jego tata, jest świetnym pływakiem. Oprócz zajęć na basenie, lubi też wycieczki z rodzicami i rodzeństwem oraz lody czekoladowe. Foto: Wojciech Basałygo

Lody Kaai za piątki na świadectwie szkolnym!

W piątek (22 czerwca) we wszystkich szkołach zabrzmi ostatni dzwonek. Tego dnia otrzymuje się świadectwa ukończenia klasy i promocję do następnej. Lodziarnia Kaai chce wynagrodzić wszystkim uczniom nieprzespane noce poświęcone na naukę do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów i matur. Dlatego zaprasza do swojej lodziarni na lody 1+1=3.

Lodziarnia Kaai świętuje z uczniami rozpoczęcie wakacji. Z okazji zakończenia roku szkolnego, przygotowała słodką niespodziankę. W piątek (22 czerwca b.r.) do zakupionych 2 gałek lodów (na jednym wafelku lub w kubeczku) – trzecią będzie można otrzymać gratis.

Co trzeba zrobić? Przyjść do lodziarni Kaai przy ul. Konstytucji 3 Maja 27 w Świnoujściu, wybrać dwa smaki lodów, pokazać tegoroczne świadectwo, a trzecią gałkę otrzyma się gratis.

Wytwórnia lodów Kaai powstała w 1993 roku. Zbigniew Siwa zaczął od kupna maszyny do kręcenia lodów, później zaczął eksperymentować ze smakami. Zawsze starał się zaskoczyć smakiem swoich gości w barze Keja prowadzonym przy wejściu na plażę.

W ofercie lodziarni Kaai przy ul. Konstytucji 3 Maja znajdziemy stałe smaki jak czekolada, czy śmietanka, ale codziennie można spróbować czegoś nowego, jak choćby smaku mascarpone z malinami, słonego karmelu, banana i przeróżnych sorbetów. Nowe smaki są zapowiadane na oficjalnym profilu lodziarni na Facebooku: www.facebook.com/lodyzwyspy.

Zobacz również

Terminal Promowy Świnoujście jest naszym „oczkiem w głowie”

W portach Szczecin-Świnoujście w 2021 roku spółki przeładunkowe obsłużyły 33,2 mln ton ładunków osiągając tym …

Jeden komentarz

  1. szkoda, że nie chodzę już do szkoly, bo lody naprawdę b. dobre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.