Strona główna / Lokalne / Lody Kaai za piątki na świadectwie szkolnym!
Leon, podobnie jak jego tata, jest świetnym pływakiem. Oprócz zajęć na basenie, lubi też wycieczki z rodzicami i rodzeństwem oraz lody czekoladowe. Foto: Wojciech Basałygo

Lody Kaai za piątki na świadectwie szkolnym!

W piątek (22 czerwca) we wszystkich szkołach zabrzmi ostatni dzwonek. Tego dnia otrzymuje się świadectwa ukończenia klasy i promocję do następnej. Lodziarnia Kaai chce wynagrodzić wszystkim uczniom nieprzespane noce poświęcone na naukę do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów i matur. Dlatego zaprasza do swojej lodziarni na lody 1+1=3.

Lodziarnia Kaai świętuje z uczniami rozpoczęcie wakacji. Z okazji zakończenia roku szkolnego, przygotowała słodką niespodziankę. W piątek (22 czerwca b.r.) do zakupionych 2 gałek lodów (na jednym wafelku lub w kubeczku) – trzecią będzie można otrzymać gratis.

Co trzeba zrobić? Przyjść do lodziarni Kaai przy ul. Konstytucji 3 Maja 27 w Świnoujściu, wybrać dwa smaki lodów, pokazać tegoroczne świadectwo, a trzecią gałkę otrzyma się gratis.

Wytwórnia lodów Kaai powstała w 1993 roku. Zbigniew Siwa zaczął od kupna maszyny do kręcenia lodów, później zaczął eksperymentować ze smakami. Zawsze starał się zaskoczyć smakiem swoich gości w barze Keja prowadzonym przy wejściu na plażę.

W ofercie lodziarni Kaai przy ul. Konstytucji 3 Maja znajdziemy stałe smaki jak czekolada, czy śmietanka, ale codziennie można spróbować czegoś nowego, jak choćby smaku mascarpone z malinami, słonego karmelu, banana i przeróżnych sorbetów. Nowe smaki są zapowiadane na oficjalnym profilu lodziarni na Facebooku: www.facebook.com/lodyzwyspy.

Zobacz również

Zespół portów Szczecin i Świnoujście będzie miał nowy statek pożarniczy

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ogłosił przetarg na zakup statku pożarniczego. Zainteresowani mogą składać …

Jeden komentarz

  1. szkoda, że nie chodzę już do szkoly, bo lody naprawdę b. dobre

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.