Strona główna / Lokalne / 102. parkrun – Tata Na Start

102. parkrun – Tata Na Start

23 czerwca – 1 dzień wakacji, 3 dzień lata, Dzień Ojca i 102 Parkrun – także nazbierało się troszkę okazji do świętowania . A gdzie lepiej świętować jak nie na sportowo w Parku Zdrojowym razem z zespołem Parkrun? Tradycyjnie o godzinie 9.00 w parkowe alejki wyruszyło 76 uczestników porannego biegania i chodzenia, by przy optymalnej pogodzie zmierzyć się z pięciokilometrowym dystansem 102 Parkrun’u. Dzisiejszy bieg pod hasłem „Tata na start” ukończyło 34 pań, z których najszybszymi okazały się Monika SZYMAŃSKA, Magdalena MIKIEWICZ i Sandra LAUDIEN. Spośród 42 panów, którzy zdecydowali się na dzisiejszy start najkrócej na trasie przebywali – Filip BOBOWSKI, Mirosław ZYGMUNT oraz Robert DERDA. Zwycięzcom gratulujemy wyników, a pozostałym uczestnikom gratulujemy udziału. Tutaj specjalne podziękowania i gratulacje należą się wszystkim ojcom, którzy przybyli na ten specjalnie dedykowany bieg ze swoimi pociechami – zostali oni za to uhonorowani okolicznościowymi dyplomami.
Dla dziewięciu uczestników dzisiejszy 102 Parkrun był pierwszym w karierze, a aż dziewiętnaście osób ustanowiło swoje najlepsze czasy. Dokładne wyniki można znaleźć na stronnie http://www.parkrun.pl/swinoujs…/rezultaty/ostatnierezultaty/
Dzisiejszy bieg odbył się jak zwykle przy udziale wolontariuszy, których dzisiaj było dziewiętnastu. Szczególne podziękowania dla dwójki z nich – dla Christiny KAEMMERER za ufundowanie nagród dla uczestników oraz Felixa KELLER za smaczne czereśnie z własnej uprawy. Oczywiście dziękujemy naszym lokalnym partnerom – Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” oraz Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu “HOL” za wsparcie rzeczowe naszych biegów.
Aby na koniec tradycji stało się zadość, serdecznie zapraszamy już na kolejną – 103 edycję biegu Parkrun, po ścieżkach jakże urokliwego świnoujskiego Parku Zdrojowego. Naprawdę warto rozpocząć dzień na sportowo – pobiegajmy zatem razem.

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.