Strona główna / Lokalne / Plaża, korty tenisowe, amfiteatr. Będzie się działo!

Plaża, korty tenisowe, amfiteatr. Będzie się działo!

W piątek o godzinie 9.00 na plaży rusza Projekt Plaża z Oliwierem Janiakiem i Janem Pirowskim z popularnego programu Google Box. W sobotę o godzinie 11.00 na kortach tenisowych rusza 15. Morski Turniej Tenisowy Gwiazd. A w niedzielę o godzinie 20.00 Robert Janowski i jego przyjaciele, w świnoujskim amfiteatrze wykonają najpiękniejsze melodie świata. To największe imprezy nadchodzącego weekendu, ale nie jedyne.

Gwiazdy na kortach, w amfiteatrze i…

Piotr Gąsowski, Grzegorz Poloczek, Piotr Skarga, Henryk Sawka, Wojciech Dąbrowski, Tomasz Gęsikowski, Przemysław Sadowski, Wojciech Skibiński, Tomasz Stockinger, Karl Strasburger i Andrzej Supron – to uczestnicy XV Morskiego Turnieju Tenisowego Gwiazd. Turniej rusza w sobotę 30. czerwca o godzinie 11.00. W sobotę gry półfinałowe i finałowe od godzin 11.30 do 18.00. Wstęp wolny.

– Będzie można z bliska zobaczyć tych, których oglądamy w telewizji, porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – dodaje Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta.

Na zakończenie sportowych zmagań otwarcie sezonu w świnoujskim amfiteatrze koncertem „Robert Janowski i Przyjaciele – Najpiękniejsze melodie świata”.

Co prawda, darmowe wejściówki na ten koncert rozeszły się w ciągu kilku dni, ale gwiazdy będą nie tylko na korcie i w amfiteatrze. W piątek 29. czerwca o godzinie 17.00, w bibliotece miejskiej przy ulicy Piłsudskiego 15, znany i lubiany aktor Piotr Gąsowski opowie o tym… co mu w życiu nie wyszło i nie tylko. Wstęp wolny.

– Spotkanie będzie miało charakter rozmowy aktora z publicznością, będzie można zadawać pytania, a znając poczucie humoru Piotra Gąsowskiego, to na pewno będzie i  ciekawie, i wesoło – zaznacza Robert Karelus.

Po spotkaniu można będzie nie tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z aktorem, ale również kupić jego książkę, którą jak zapewnia sam napisał i chętnie wpisze dedykacje.

Projekt Plaża – program

Organizatorzy Projektu Plaża TVN kolejny już raz swoją wakacyjną trasę wzdłuż polskiego wybrzeża zaczynają właśnie w Świnoujściu. Plażowe miasteczko rusza w piątek 29. czerwca o godzinie 9.00; wejście od Alei Interferie. Projekt Plaża na naszej plaży będzie przez trzy dni: piątek, sobota, niedziela.

Najmłodsi uczestnicy Projektu Plaża będą mogli spędzić czas na placach zabaw pod okiem animatorów, a nieco starsi spróbować swoich sił w sportach wodnych takich jak pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na kochających aktywny wypoczynek czekają też zajęcia z Zumby i siatkówka plażowa. Do tego kino letnie Player dla kinomanów i spotkania z gwiazdami. To tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowała ekipa projektu.

PROGRAM GODZINOWY CODZIENNYCH IMPREZ

9.00 – DZIEŃ DOBRY TVN – OFICJALNE OTWARCIE KLUBU PP 18

9.00 – 17.00       AKTYWNA PLAŻA – KONKURSY Z NAGRODAMI/ROZGRYWKI SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje, zumba.

STREFA WODNA: przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, SUP

9.00 – 17.00       KIDS CLUB – strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.

12.00 – 13.00     GWIAZDY TVN – rozmowa z gwiazdami, panel dyskusyjny.

13:00 – 15:00      GWIAZDY TVN – spotkanie z gwiazdami – Autografy, selfie time.

Kino Letnie Player zaprasza na filmowe wieczory 29, 30 czerwca.

  1. Trentowskiego (skwer zielony przy muszli koncertowej). Start godz. 21.00

– Wypoczywającym na plaży  zapewniamy moc atrakcji, a telewidzom przesyłamy pozytywną energię i wakacyjną atmosferę – mówią organizatorzy.

Info: BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń

Ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń w skali kraju, województw i powiatów. Dane pochodzą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.