Strona główna / Lokalne / Awantura na skrzyżowaniu! Musiała interweniować policja

Awantura na skrzyżowaniu! Musiała interweniować policja

Dwóch obywateli Niemiec wpadło w furię, gdy zwrócono im uwagę, że  nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Wywiązała się awantura, która skończyła się dopiero na policyjnej komendzie.

– W środę po godzinie 21.00  interweniowaliśmy przy skrzyżowaniu ulic 11 Listopada, Matejki i Gdyńskiej, gdzie zgłoszono szarpaninę pomiędzy osobami. Jak ustaliliśmy, zarzewiem awantury było zachowanie dwóch obywateli Niemiec nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego, którzy mieli agresywnie zareagować w stosunku do postronnych osób zwracających im uwagę. Mężczyźni ci zostali zatrzymani do wytrzeźwienia. W ramach wszczętego postępowania przygotowawczego będziemy szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia – informuje asp. szt. Beata Olszewska  z KMP w Świnoujściu.

 

Zobacz również

Idealne warunki do szkolenia ratowników medycznych. WSPR otworzyła Ośrodek Symulacji Medycznych

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego zakończyła budowę Ośrodka Symulacji Medycznych. To pierwsze w kraju  takie szkoleniowe …

4 komentarze

  1. Gdyby byli Polakami to by pewnie podano o co chodzi, a tak to nawet wprost nie napisano, że byli wypici tylko mimochoem, że zatrzymano ich do wytrzeźwienia.

  2. W końcu! Dowalić im mandaty, i to wysokie. Się zachowują jak u siebie.
    Same pieluchomajty na promce i plaży

  3. Trochę to dziwne, to w której to miejscowości jest skrzyżowanie ulic Gdyńskiej, Matejki i 11 listopada? Bo napewno nie w Świnoujściu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.