Strona główna / Lokalne / Budżet Obywatelski. Już tylko do końca tygodnia

Budżet Obywatelski. Już tylko do końca tygodnia

Jutro 29 czerwca 2018 mija termin składania projektów do Budżetu Obywatelskiego 2019. W przypadku tych wysyłanych pocztą liczy się data stempla.

– Projekty wpływają już od ubiegłego tygodnia, ale przypuszczamy, że podobnie, jak to było w poprzednich edycjach, w tych ostatnich dniach przybędzie jeszcze kilka – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta.

Przypomnijmy. Wnioski z projektami do Budżetu Obywatelskiego 2019  mogą składać mieszkańcy jako osoby fizyczne. Każda projekt/propozycja musi mieć poparcie przynajmniej 40 mieszkańców. Wszystkie druki są dostępne n oficjalnej stronie internetowej Miastawww.swinoujscie.pl (zakładka „Budżet Obywatelski 219”) lub bezpośrednio w Biurze Informacji i Konsultacji Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście ulica Wojska Polskiego 1/5, I piętro, pokój 129.

Wypełniony formularz wniosku wraz z listą poparcia można dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą na adres Urząd Miasta Świnoujście, ulica Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście z dopiskiem „Budżet Obywatelski 2019”.  Zeskanowany formularz można także wysłać pocztą elektroniczną na adres bik@um.swinoujscie.pl lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na platformie ePUAP na formularzu „pismo ogólne do podmiotu publicznego” albo po prostu złożyć w następujących punktach:

–    Informacja Turystyczna, Plac Słowiański 6/1;

–    Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Piłsudskiego 15;

–    Miejski Domu Kultury, Filia nr 1 – Osiedle Przytór-Łunowo, ul. Zalewowa 40;

–    Miejski Domu Kultury, Filia nr 2 – Osiedle Warszów, ul. Sosnowa 18;

–    Miejski Domu Kultury, Filia nr 3 – Sołectwo Karsibór, ul. 1 Maja 40.

–    Stanowisko Obsługi Interesanta Urząd Miasta Świnoujście ulica Wojska Polskiego 1/5

Uwaga. Formularz wniosku i listy poparcia można pobrać także w wyżej wymienionych punktach.

Informacje na temat Budżetu Obywatelskiego 2019 w Świnoujściu, druki formularzy, regulamin znajdują się także na oficjalnej stronie internetowej miasta www.swinoujscie.pl (zakładka „Budżet Obywatelski”) i Biuletynie Informacji Publicznej bip.um.swinoujscie.pl.

Informacji udzielają również: Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5, I piętro, pokój 129, czynne od poniedziałku do piątku włącznie w godzinach 7.30 – 15.30, telefon 91 327 86 04, e-mail:bik@um.swinoujscie.pl oraz Sekretarz Miasta Świnoujście, ulica Wojska Polskiego 1/5, I piętro, pokój 102, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, telefon 91 321 27 80, e-mail: sekretarz@um.swinoujscie.pl

Info: BIK UM Świnoujście

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.