Strona główna / Lokalne / Lato jest najlepszą porą na czyszczenie tapicerki samochodowej

Lato jest najlepszą porą na czyszczenie tapicerki samochodowej

Plamy po jedzeniu, sierść psa, błoto, nieprzyjemny zapach potu? Pora pomyśleć o generalnym porządku swojego samochodu za pomocą specjalistycznego sprzętu czyszczącego. Przy użyciu odpowiednich środków chemicznych, po wyschnięciu, wnętrze samochodu będzie czyste i przyjemnie pachnieć.

Przychodzi taki moment w życiu każdego kierowcy, że zwykły odkurzacz na stacji benzynowej już nie wystarcza. Użycie odkurzacza piorącego będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zrobimy to w słoneczny i ciepły dzień, po kilku godzinach od prania tapicerka będzie sucha.

– Drobne plamy usuniemy samodzielnie. Jednak dopiero korzystając z pomocy specjalisty i dobrych środków, można na zawsze pożegnać się z plamami na fotelach, czy zapachem potu, nie przemaczając tapicerki – mówi Bartosz Siwak.

Czyszczenie wnętrza całego typowego samochodu osobowego, czyli tapicerki, wykładziny, podsufitki i bagażnika to koszt około 150 zł. Za wyczyszczenie 1 fotela zapłacimy 10 zł, za komplet foteli – 50 zł.

Zobacz również

Firmy w ING mogą skorzystać z innowacyjnej usługi – aplikacji eTerminal

ING wdrożył aplikację mobilną, która umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych na telefonie lub tablecie z systemem …

6 komentarzy

  1. ?????????? ?????̇??

    Żałujecie darmowego połączenie na telefon, żeby zadzwonić i się dowiedzieć?

  2. A gdzie jest jakiś adres.

  3. No właśnie, a gdzie jest jakiś adres

  4. Ma pan jakieś zdjęcia przed i po?

  5. a gdzie to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.