Strona główna / Lokalne / Zdrojowa Invest chce postawić 14-piętrowy hotel

Zdrojowa Invest chce postawić 14-piętrowy hotel

Inwestor na działce przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu chce wybudować hotel SPA z garażami podziemnymi. Planowany hotel będzie się składał z trzech skrzydeł i zabudowanych przestrzeni pomiędzy nimi. W budynku zlokalizowanym najbliżej ul. Zdrojowej zaprojektowano 14 kondygnacji nadziemnych, w pozostałych dwóch budynkach – 12 kondygnacji nadziemnych. Projektowany budynek będzie całkowicie podpiwniczony (dwie kondygnacje podziemne), a w kondygnacjach podziemnych zaprojektowano parking na 664 samochody.

Zobacz również

Pamięci Tych, którzy nie powrócili z morza

Morski żywioł nie był nigdy Waszym wrogiem, nie był też przyjacielem. Ale wiedzieliście doskonale, że …

10 komentarzy

 1. Ja prozze na 14 pietrze pokoj moze tam bedzie bez komarow

 2. szkoda że nie trochę więcej np. 16 pięter, przecież 14 to tylko 2 piętra więcej niż blokowiska między leningradami, no to 14 to trochę mało w porównaniu ze starymi brzydkimi blokami z czasów PRL-u

 3. Zdrojowa Invest & Hotels

  Nie planujemy 14-piętrowego hotelu w Świnoujściu przy ul. Uzdrowiskowej.

 4. Dubaj czy Międzyzdroje? Piękne do tej pory Miasto traci na swoich walorach. Czy liczą się tylko pieniądze ? Niedługo nikt do Świnoujścia nie będzie przyjeżdżał. Zatłoczone bez zieleni j tyle. Szkoda.

  • @Edka „Niedługo nikt do Świnoujścia nie będzie przyjeżdżał. Zatłoczone bez zieleni j tyle.” – musisz się zdecydować… jak nikt nie będzie przyjeżdżał to jak ma być zatłoczone 🙂

 5. Zdrojowa i cala reszta -zzuta na budowe rozwiazania drogowego przez Park Zdrojowy , ale nie kolejnej ulicy a np. tunel cos na wzor tuneli drogowych w Berlinie czy nawet w Warszawie .
  Jest to juz dzis konieczne .

 6. Mam nadzieję, że nikt im nie wyda zezwolenia na taką zabudowę. Jeden moloch wystarczy. Chcecie z tego urokliwego miasta zrobić Malagę Północy?? A Miało nie być zezwoleń na tyle pięter … Molo najpierw niech wybudują !!!

 7. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  W doopie sobie postawcie, to blokowisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.